Partner serwisu

Emirates przywracają rejsy do dwóch miast Nigerii

inf. pras 03.12.2021

Emirates przywracają rejsy do dwóch miast Nigerii
fot. Emirates
Linie lotnicze Emirates wznowią od 5 grudnia 2021 roku przewozy pasażerskie między Dubajem a Nigerią.
Przewoźnik z Bliskiego Wschodu będzie obsługiwać codzienne loty do/z nigeryjskich lotnisk, zapewniając podróżnym z Afryki Zachodniej połączenia do Dubaju, który pozostaje popularnym celem podróży wakacyjnych i biznesowych. 

Linie Emirates będą latać do Abudży lotami EK 785 i 786. Rejs EK 785 wystartuje z Dubaju o 11:00, przylatując na miejsce o 15:40. Lot powrotny, EK 786, wylatuje z Abudży o 19:00 i ląduje w Dubaju o 04:35 następnego dnia.

Rejs EK 783 do Lagos wystartuje z Dubaju o 10:30, lądując o 15:40. Lot powrotny EK 784 wystartuje o 18:10 i przyleci do Dubaju o 04:15 następnego dnia. Wszystkie loty można rezerwować na oficjalnej stronie przewoźnika oraz za pośrednictwem biur podróży.

Emirates przypominają, że testy PCR na COVID-19 są obowiązkowe dla wszystkich pasażerów przylatujących do Dubaju, w tym dla obywateli ZEA, mieszkańców i turystów, niezależnie od kraju, z którego przybywają. Podróżni przyjeżdżający z Nigerii muszą posiadać negatywny certyfikat testu PCR. Test należy wykonać nie później niż 72 godziny przed wylotem.

Ponadto Nigeryjskie Centrum Kontroli Chorób (NCDC) wyznaczyło laboratoria dla pasażerów wylatujących z Nigerii, a podróżni muszą uzyskać zaświadczenie z jednego z wymienionych tutaj laboratoriów, aby móc wejść na pokład samolotu. Podróżni przybywający z Nigerii są zobowiązani do wykonania kolejnego testu PCR po przybyciu na międzynarodowe lotnisko w Dubaju.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony