Partner serwisu

Emirates poszukują 3500 pracowników

inf. pras 20.09.2021

Emirates poszukują 3500 pracowników
fot. Emirates Press
Linie lotnicze Emirates rozpoczęły ogólnoświatową kampanię rekrutacyjną dla 3 000 członków personelu pokładowego i 500 pracowników obsługi lotniskowej, którzy w ciągu najbliższych sześciu miesięcy dołączą do zespołu w Dubaju.
Oferowane stanowiska zlokalizowane są w największym mieście Zjednoczonych Emiratów Arabskich i związane są z bezpośrednim kontaktem z klientem. Posady gwarantują ekscytujące możliwości dla przyjaznych, energicznych i zorientowanych na obsługę klienta osób, które jako ambasadorzy marki Emirates, chcą poznawać świat. Kandydaci zainteresowani podjęciem pracy jako personel pokładowy lub jako pracownik obsługi lotniska mogą dowiedzieć się więcej o wymaganiach dotyczących pracy i złożyć aplikację na dedykowanej stronie.

Linie Emirates stopniowo odbudowują swoją siatkę połączeń wraz z łagodzeniem ograniczeń w podróżowaniu na całym świecie, a w ciągu ostatnich miesięcy przywracały do pracy pilotów, personel pokładowy i innych pracowników operacyjnych, których odsunięto od pracy, gdy pandemia wymusiła drastyczne ograniczenie lotów w ubiegłym roku.

Linie lotnicze znad Zatoki Perskiej latają obecnie do ponad 120 miast, co stanowi 90 proc. siatki połączeń sprzed pandemii oraz planują przywrócić 70 proc. swojej zdolności przewozowej do końca roku, w tym przywrócić do czynnej służby więcej swoich kultowych samolotów A380.

Szybkie wprowadzenie szczepień w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz jasne protokoły pandemiczne umożliwiły szybkie i bezpieczne ponowne otwarcie Dubaju dla międzynarodowej turystyki i biznesu od lipca 2020 roku. Dubaj wciąż przyciąga ludzi z całego świata swoją gościnną kulturą, wolnym od podatków środowiskiem i doskonałą infrastrukturą do życia, pracy i rekreacji.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony