Partner serwisu

Emirates poszerzają menu kawowe o mrożone Americano i Affogato

inf. pras 03.10.2021

Emirates poszerzają menu kawowe o mrożone Americano i Affogato
fot. Emirates
Miłośnicy kawy latający liniami Emirates w klasie pierwszej i biznes mogą teraz zamówić orzeźwiającą zimną kawę. Klasyczne mrożone Americano lub nieco bardziej dekadenckie Affogato.
Affogato to popularny włoski deser na bazie kawy, przyrządzany jest przez polewanie lodów waniliowych gorącym espresso.

Linie Emirates to prawdopodobnie najbardziej ruchliwa kawiarnia na świecie, znajdująca się na wysokości 40 000 stóp. Przewoźnik z Dubaju rozlewa w przestworzach prawie 28 milionów filiżanek kawy rocznie.

Kawa to jeden z najpopularniejszych napojów na świecie i częsty wybór na pokładzie Emirates, na wszystkich trasach. Klienci przewoźnika z Dubaju często zamawiają kawę podczas lotu np. jako napój kończący smaczny posiłek lub jako dodatek do ciastek i przekąsek w trakcie korzystania z ponad 4500 kanałów na żądanie w systemie rozrywki pokładowej ice.

Linie Emirates oferują na pokładzie bogatą i aromatyczną świeżo parzoną kawę dla pasażerów klasy pierwszej i biznes, w tym espresso, cappuccino lub kawę bezkofeinową. Oprócz aromatycznych mieszanek kaw o różnych profilach smakowych, pasażerowie klasy pierwszej mogą również korzystać z arabskiego serwisu kawowego przewoźnika z Dubaju, który oferuje szeroki wybór doskonałych daktyli.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony