Partner serwisu

Emirates ponownie dolecą na Mauritius. Rejsy obsłuży od sierpnia A380

Redakcja/inf. pras. 08.07.2021

Emirates ponownie dolecą na Mauritius. Rejsy obsłuży od sierpnia A380
fot. Emirates
Linie Emirates ogłosiły wznowienie usług pasażerskich na Mauritius. Przewoźnik z Dubaju oferuje dwa loty tygodniowo, począwszy od 15 lipca. Państwo wyspiarskie stopniowo otwiera swoje granice dla międzynarodowych turystów. Żeby zaspokoić zapotrzebowanie rynku od 1 sierpnia na trasie na Mauritius poleci kultowy airbus A380.
Rejsy Emirates na wyspę będą odbywać się w czwartki i soboty. Od 15 lipca trasa będzie obsługiwana boeingiem 777-300ER, a od 1 sierpnia airbusem A380. Lot EK701 wystartuje z Dubaju o godz. 2:35 i wyląduje na Mauritiusie o godz. 9:10 czasu lokalnego. Rejs powrotny zaplanowano w piątki i niedziele. Lot EK704 wystartuje z Mauritiusa o godz. 23:10 i wyląduje w Dubaju o godz. 5:45 czasu lokalnego następnego dnia.

Rejsy Emirates na Mauritius można rezerwować na oficjalnej stronie przewoźnika, za pośrednictwem biur podróży lub biura sprzedaży linii lotniczych z Bliskiego Wschodu, które nadal rozszerzają swoją ofertę zgodnie ze stopniowym powrotem popytu na podróże. Loty samolotami Super Jumbo cieszą się dużą popularnością ze względu na przestronne i wygodne kabiny. Emirates obecnie latają samolotami A380 do Nowego Jorku JFK, Los Angeles, Waszyngtonu, Toronto, Paryża, Monachium, Wiednia, Frankfurtu, Moskwy, Ammanu, Kairu i Kantonu.

Mauritius pozostaje jednym z najpopularniejszych miejsc wakacyjnych, przyciągającym podróżnych z obu Ameryk, Europy i Bliskiego Wschodu. Wyspa oferuje białe piaszczyste plaże, krystalicznie czystą wodę i wyjątkowe krajobrazy. Pasażerowie Emirates mogą również korzystać z innych destynacji na Oceanie Indyjskim. Przewoźnik z Dubaju oferuje 28 lotów tygodniowo na Malediwy i siedem lotów tygodniowo na Seszele.

Od 15 lipca do 30 września bieżącego roku Mauritius otworzy swoje granice dla zaszczepionych turystów i obywateli tego kraju. W pełni zaszczepieni podróżni mogą cieszyć się „wakacjami w hotelu” i wybierać z obszernej listy zatwierdzonych obiektów na całej wyspie. Od 1 października Mauritius zacznie przyjmować w pełni zaszczepionych podróżnych, którzy będą mogli swobodnie zwiedzać wyspę, bez żadnych ograniczeń.

Emirates wznowiły obsługę pasażerów do ponad 120 miejsc docelowych, a do końca lipca odzyska blisko 90 proc. swojej siatki połączeń sprzed pandemii. Klienci przewoźnika z Dubaju mogą korzystać z wygodnych i bezproblemowych połączeń do obu Ameryk, Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu oraz Azji i Pacyfiku przez największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Linie lotnicze z Bliskiego Wschodu wprowadziły  niedawno technologię zbliżeniową i rozszerzyły swoje możliwości weryfikacji cyfrowej, aby zapewnić swoim klientom jeszcze więcej możliwości korzystania z IATA Travel Pass.

 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony