Partner serwisu

Emirates polecą od października do trzech miast w RPA

Rafał Dybiński 25.09.2020

Emirates polecą od października do trzech miast w RPA
fot. Piotr Bożyk
Linie Lotnicze Emirates uruchomią na początku października pięć nowych tras z Dubaju, w tym trzy do Republiki Południowej Afryki – poinformowano w oficjalnym komunikacie.
Globalna sieć przewoźnika z Półwyspu Arabskiego osiągnie w ten sposób już 92 destynacje. Dziewiętnaście z nich będzie na Czarnym Lądzie.

Pierwsze rejsy do Johannesburga i Kapsztadu w RPA oraz do Harare w Zimbabwe zaplanowano na 1 października. Dwa dni później ruszą loty na Mauritius, a po kolejnej dobie listę nowych destynacji uzupełni Durban.

Emirates wznowiły wcześniej od 4 września loty do Warszawy. Do 7 października rejsy do stolicy Polski będą realizowane dwa razy w tygodniu, a następnie ich częstotliwość zwiększy się do trzech w tygodniu.

Jeden z największych ośrodków Bliskiego Wschodu został ponownie otwarty dla zagranicznych podróżnych po zniesieniu rządowych restrykcji na początku lipca bieżącego roku. Przewoźnik z Dubaju zdecydował się na obsługę cieszących się największym zainteresowaniem tras do Amsterdamu, Londynu, Paryża, Kairu, Kantonu i Toronto samolotami A380. Słynne Super Jumbo mają służyć liniom lotniczym znad Zatoki Perskiej jeszcze przez co najmniej przez dekadę.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony