Partner serwisu

Emirates polecą do Meksyku z międzylądowaniem w Barcelonie

Redakcja/inf. pras. 23.04.2021

Emirates polecą do Meksyku z międzylądowaniem w Barcelonie
fot. Emirates
Linie lotnicze Emirates wznowią od 2 lipca rejsy do Meksyku z międzylądowaniem w Barcelonie - poinformowano w oficjalnym komunikacie przewoźnika z Dubaju. Połączenie będzie realizowane cztery razy w tygodniu.
Trasa Barcelona-Meksyk będzie obsługiwana boeingiem 777-200LR, który oferuje 38 foteli w klasie biznes w konfiguracji 2-2-2 oraz 264 miejsca w klasie ekonomicznej.

Rejs EK255 wyruszy z Dubaju o godz. 03:25 i dotrze do Barcelony o godz. 08:35, a następnie wystartuje ze stolicy Katalonii ponownie o godz. 10:50 i doleci do Mexico City o godz. 16:05 tego samego dnia. Rejs powrotny EK256 wyleci ze stolicy Meksyku o godz. 19:40. Lądowanie w Barcelonie przewidziano o godz. 13:45 następnego dnia. Wylot ze stolicy Katalonii wyznaczono tego samego dnia o godzinie 15:30. Przylot do Dubaju przewidziano na godz. 00:15 lokalnego czasu następnego dnia.

Przywrócenie lotów na trasie Dubaj-Barcelona-Meksyk będzie wygodnym rozwiązaniem dla klientów Emirates z Meksyku oraz zapewni lepszą łączność podróżującym z Europy, Indii, Azji Południowo-Wschodniej i Bliskiego Wschodu przez Dubaj lub Barcelonę. Wznowienie tych transatlantyckich rejsów zapewni również dodatkowe połączenie z globalnymi rynkami dla meksykańskich towarów eksportowych, takich jak: awokado, jagody, mango, części samochodowe i artykuły medyczne.

Emirates SkyCargo latają do/z Mexico City już od 2014 roku, świętując w tym miesiącu siedem lat obecności w tym kraju. Podczas pandemii przewoźnik z Dubaju realizował loty cargo do Mexico City zarówno samolotami towarowymi, jak i pasażerskimi, przywożąc do kraju bardzo potrzebne środki ochrony osobistej (PPE) oraz szczepionki przeciw wirusowi COVID-19, jednocześnie wspierając meksykański eksport.

Linie Emirates bezpiecznie i stopniowo wznawiają rejsy w swojej siatce połączeń. Dubaj pozostaje jednym z najpopularniejszych na świecie kierunków wakacyjnych, szczególnie w sezonie zimowym. Miasto jest otwarte dla międzynarodowych gości biznesowych i turystów, oferując różnorodne doświadczenia na światowym poziomie. Klienci ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i z całego świata mogą teraz zaplanować podróż z łatwością i wygodą, ponieważ Meksyk pozostaje otwarty dla turystów i gości. Jest to popularny cel podróży biznesowych i wypoczynkowych, zwłaszcza wśród pasażerów z ZEA, Hiszpanii, Pakistanu, Singapuru, Egiptu i Libanu. Meksyk jest również domem dla wielu społeczności z Bliskiego Wschodu, które mogą teraz skorzystać ze wznowionych usług.

Zasady rezerwacji Emirates zapewniają klientom elastyczność i pewność w planowaniu podróży. Posiadając bilety wystawione przed 30 września 2020 r. na podróż do 31 grudnia 2021 roku, można skorzystać z dogodnych warunków i opcji zmiany rezerwacji. Klienci mają możliwość zmiany rezerwacji na podróż w dowolnym momencie w ciągu 36 miesięcy, co oznacza przedłużenie o 12 miesięcy w stosunku do poprzedniej polityki.

Klienci posiadający bilety wystawione po 1 października 2020 r. na podróże przed 31 grudnia 2021 r. mogą wykorzystać swoje bilety w dowolnym momencie w ciągu 36 miesięcy od daty pierwotnej rezerwacji. Opłaty za ponowne wystawienie biletu zostaną zniesione, a vouchery lub niewykorzystane części biletów Emirates mogą zostać zwrócone bez kary. Klienci posiadający bilety wystawione bezpośrednio przez linie lotnicze z Dubaju, zarówno przez oficjalną stronę przewoźnika, jak i przez punkty sprzedaży i centra kontaktowe linii, nie muszą kontaktować się z Emirates, ponieważ bilety są automatycznie przedłużane. Klienci, którzy kupili bilety za pośrednictwem biura podróży, będą musieli skontaktować się z biurem przed upływem terminu ważności, aby ponownie wystawić bilety. 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony