Partner serwisu

Emirates podpisały umowę interline z Cemair. Czwarty partner z RPA

Redakcja/inf. pras. 28.08.2021

Emirates podpisały umowę interline z Cemair. Czwarty partner z RPA
fot. Emirates Press
Cemair to czwarte linie lotnicze z Republiki Południowej Afryki, z którymi Emirates nawiązały współpracę. Dzięki temu pasażerowie zyskają większy wybór rejsów poza lotniskami w Johannesburgu i Kapsztadzie, obsługiwanymi przez przewoźnika z Bliskiego Wschodu.
To pierwsza taka umowa między tymi liniami lotniczymi, a zarazem już czwarta zawarta między Emirates a przewoźnikami z RPA. Dzięki porozumieniu Emirates i Cemair, pasażerowie mogą wygodniej podróżować na jednym bilecie z Johannesburga i Kapsztadu do Bloemfontein, Kimberley, Margate, Durbanu, Hoedspruit, Plettenberg Bay, George i Sishen, korzystając ze wspólnej rezerwacji biletów i odprawy bagażowej.

– Z dumą rozpoczynamy współpracę z Cemair w ramach umowy interline. Nowe połączenia Cemair oferują naszym pasażerom jeszcze więcej możliwości wygodnej podróży do wielu spośród najpopularniejszych ośrodków wypoczynkowych RPA, w tym obsługiwanych wyłącznie przez naszego nowego partnera: Margate i Plettenberg Bay. Integracja naszych siatek połączeń to kolejny krok na drodze do wzbogacenia naszej oferty lotów, zwłaszcza dla osób, które chciałyby odwiedzić najbardziej lubiane miejsca w RPA, a także planujących nowe trasy. Liczymy na owocną i coraz bliższą współpracę – powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

– Niezmiernie cieszymy się z nawiązania współpracy z liniami Emirates, utożsamianymi z jakością i elegancją. Nasza umowa zapewnia klientom wygodę i oszczędności dzięki możliwości dogodnej przesiadki z naszych lotów do międzynarodowej siatki połączeń przewoźnika z Dubaju – powiedział Miles van der Molen, prezes CemAir.

– Kontynuując rozwój naszych linii w okresie ożywienia po pandemii, zdajemy sobie sprawę, że obecnie takie porozumienia są dla nas w jeszcze większym stopniu kluczem do sukcesu. Współpraca z liderami rynku, takimi jak Emirates, potwierdza nasze zaangażowanie na rzecz naszych klientów, którym chcemy zapewnić najlepszą ofertę usług – dodał van der Molen.

Na początku tego miesiąca linie Emirates zwiększyły liczbę połączeń z RPA i obecnie obsługują czternaście lotów tygodniowo do Johannesburga, Kapsztadu i Durbanu. Przewoźnik z Bliskiego Wschodu w dalszym ciągu spokojnie odbudowuje swoją międzynarodową siatkę połączeń, oferując pasażerom loty z Dubaju do ponad 120 kierunków.

Emirates zwiększają swoją obecność w RPA i całej Afryce Południowej, rozszerzając porozumienia interline i code-share z liniami South African Airways, Airlink, Cemair i Flysafair. Umowy te zwiększają wybór połączeń i przynoszą większe korzyści klientom, jednocześnie wspierając ożywienie branży transportowej i turystycznej.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony