Partner serwisu

Emirates i TAP Air Portugal obsługują wspólnie 23 nowe kierunki

Rafał Dybiński 06.11.2021

Emirates i TAP Air Portugal obsługują wspólnie 23 nowe kierunki
fot. Emirates
Linie lotnicze Emirates i TAP Air Portugal rozszerzają istniejącą już umowę code-share. Od 2 listopada przewoźnicy obsługują 23 nowe kierunki oraz łącznie ponad 90 miejsc docelowych.
TAP Air Portugal oferuje klientom Emirates cztery dodatkowe azjatyckie kierunki – Hanoi i trzy japońskie – Osakę, Tokio-Narita i Tokio-Haneda, pod warunkiem uzyskania zgody rządu.

Linie Emirates będą obsługiwały loty TAP Air Portugal do 19 dodatkowych miejsc przez Lizbonę. Należą do nich Belem, Brasilia, Belo Horizonte, Fortaleza, Rio de Janeiro, Sao Paulo, Maceio, Natal, Porto Alegre, Recife, Salvador, Praia, Wyspa Sal, Sao Vicente, Conakry, Ponta Delgada, Porto Santo, Terceira i Dakar.

– Dalsza ekspansja partnerstwa Emirates i TAP Air Portugal świadczy o silnej współpracy obu linii lotniczych i naszym wspólnym zaangażowaniu w zapewnianie klientom płynnych połączeń do i z Portugalii. Połączenie sieci umową code-share umożliwia naszym klientom podróżowanie do większej liczby miejsc na jednym bilecie z jedną polityką bagażową i warunkami taryfowymi. Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy przyniesiemy naszym klientom więcej korzyści – powiedział Adnan Kazim, Dyrektor Handlowy Emirates.

– Linie TAP Air Portugal z zadowoleniem wdrażają rozszerzone partnerstwo z liniami Emirates, ułatwiając klientom podróżowanie ze szczególnym uwzględnieniem miejsc docelowych na Bliskim Wschodzie i w Azji. TAP pragnie zabierać klientów Emirates do większej liczby miast w Portugalii oraz do naszych destynacji w obu Amerykach i Afryce Północnej na pokładzie floty najnowocześniejszych samolotów z najwyższą jakością obsługi i bezpieczeństwa. Zachęcamy też podróżnych do skorzystania z naszego programu Portugal Stopover – skomentowała Silvia Mosquera, Chief Commercial & Revenue Officer w TAP Air Portugal.

W marcu Emirates i TAP Air Portugal podpisały porozumienie w celu rozszerzenia partnerstwa code-share obowiązującego obecnie między obiema liniami lotniczymi. W tym czasie klienci TAP Air Portugal mogli podróżować z Emirates do popularnych miejsc w Azji Wschodniej, takich jak Tajpej, Tokio, Osaka, Bombaj, Delhi, Dhaka, Male, Dżakarta, Denpasar, Manila, Hanoi, a także do Barcelony i Meksyku.

Jednocześnie podróżni Emirates mogli cieszyć się wygodnymi połączeniami z dodatkowymi portami w Portugalii, a także rejsami TAP Air Portugal do miast w USA, Kanadzie, Meksyku, Brazylii, Senegalu, Gwinei Bissau, Gwinei-Konakry, Maroku, Tunezji , Gambii i Republiki Zielonego Przylądka.

Linie Emirates i TAP Air Portugal sprawdzają także możliwości zacieśnienia współpracy w ramach swoich programów dla osób, które często podróżują, w tym możliwości zbierania benefitów, takich jak dostęp do poczekalni lotniskowych.

Linie Emirates mają obecnie podpisane umowy o współpracy typu code-share z 21 partnerami lotniczymi i dwoma przewoźnikami kolejowymi na całym świecie. Ponadto Emirates posiadają również umowy o współpracy interline z ponad 115 liniami lotniczymi i przewoźnikami kolejowymi.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony