Partner serwisu

Emirates i Sabre podpisały nową umowę dystrybucyjną

redakcja 07.10.2021

Emirates i Sabre podpisały nową umowę dystrybucyjną
fot. Emirates
Emirates i Sabre spółka zajmująca się oprogramowaniem i technologiami dla przemysłu turystycznego będą kontynuować współpracę. Nowy kontrakt połączy przewoźnika z globalną siecią podróżnych.
Umowa zapewnia nabywcom i biurom podróży podłączonym do Sabre dostęp do oferty Emirates za pośrednictwem globalnego systemu dystrybucji Sabre (GDS). Co więcej, Emirates będą tworzyć i dystrybuować oferty NDC za pośrednictwem Sabre GDS.

– Podpisanie zobowiązania o wieloletniej współpracy z liniami Emirates potwierdza zaangażowanie Sabre w tworzenie zrównoważonego modelu dystrybucji, który przynosi korzyści wszystkim podmiotom w całym łańcuchu wartości podróży. Wynikająca z przemyślanych dyskusji między obiema stronami nasza nowa umowa zapewni zarówno Emirates, jak i nabywcom usług turystycznych ogromną wartość, usuwając złożoność procesu zakupowego, co ma kluczowe znaczenie dla ożywienia branży – powiedział Roshan Mendis, Chief Commercial Officer, Sabre Travel Solutions.

Współpraca pozwoli również linii lotniczej pochodzącej ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich na realizowanie globalnej wizji polegającej na dostarczaniu nabywcom i podróżnym spersonalizowanych ofert.

– Jesteśmy zadowoleni z zawarcia tej umowy dystrybucyjnej z Sabre. Nowa umowa będzie dla nas wsparciem w zaspokajaniu potrzeb naszych partnerów agencyjnych. Zapewnienie agencjom elastyczności, wyboru i wydajności pomoże im prosperować w obecnym klimacie, a nam pomoże napędzać przychody i wzrost – powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

Oprócz nowej umowy Sabre będzie nadal współpracować z Emirates w zakresie zaawansowanej sprzedaży detalicznej, danych i możliwości analitycznych za pośrednictwem szeregu swoich rozwiązań w takich obszarach, jak planowanie sieci, optymalizacja przychodów i badanie rynku.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony