Partner serwisu

Emirates i Dilmah świętują 30 lat partnerstwa

Redakcja/inf. pras. 29.05.2022

Emirates i Dilmah świętują 30 lat partnerstwa
fot. Emirates
Linie lotnicze Emirates i Dilmah współpracują od 30 lat, parząc najlepsze herbaty na pokładzie i w poczekalniach przewoźnika z Bliskiego Wschodu na całym świecie. Z okazji Międzynarodowego Dnia Herbaty, wszyscy pasażerowie Emirates wylatujący z Dubaju otrzymali wyjątkowe pudełko na herbatę.
Specjalna paczka herbaty dla wszystkich pasażerów podróżujących w sobotę zawierała trzy różne smaki: Ceylon Breakfast, ekskluzywną Turmeric Kokos i Wanilia oraz popularny Earl Grey z miodem. Ponadto pasażerowie pierwszej klasy na rejsach do Wielkiej Brytanii mogli skorzystać z foodpairingu, a salon pokładowy Emirates oferował koktajle bezalkoholowe z herbatą Dilmah.

W pierwszej klasie linie Emirates oferują herbatę Brilliant Breakfast stworzoną przez pasjonata herbaty i założyciela firmy Dilmah, Memilla Femando. Herbatę Maroccan Mint Green można znakomicie połączyć z Labneh – pikantnym i kremowym. Sushi i owoce morza dobrze komponują się z Sencha Green Extra Special Tea, która ma świeży i delikatnie ziołowy smak z nutką słodyczy.

– Emirates stawia na dania, które podkreślają najwyższą jakość świeżych składników. Przywiązujemy szczególną wagę do każdego detalu, a jakość herbaty, którą oferujemy naszym klientom, jest dla nas równie ważna. Nasze wyjątkowe partnerstwo z Dilmah rozwijamy przez ostatnie 30 lat. Każdego roku serwujemy ponad 9,6 miliona torebek herbaty, oferujemy ponad 10 odmian, w tym ekskluzywną herbatę Emirates Signature Tea serwowaną w klasie pierwszej – powiedział Thomas Ney, DSVP, Service Delivery w Emirates.

– Od 30 lat rozwijamy współpracę z Emirates oferując klientom wyjątkowe, herbaciane doznania. Aby uczcić perłową rocznicę naszego partnerstwa, stworzyliśmy sezonową herbatę, która jest równie rzadka, co wspaniała. Limitowana edycja herbat powstała z ręcznych zbiorów. Wyborna herbata to jedno, tworzymy na bazie herbaty także koktajle, odpowiednio dobieramy herbatę do serwowanych potraw. Jesteśmy podekscytowani specjalną mieszanką herbaty, która zagościła na pokładzie floty Emirates – dodał Dilhan C. Fernando, syn założyciela Dilmah i dyrektor generalny rodzinnej firmy.

Miliony światowej klasy filiżanek herbaty zostały zaserwowane klientom Emirates od momentu rozpoczęcia współpracy linii lotniczych z Dilmah w 1992 roku. Marka Dilmah dociera wraz z Emirates do ponad 130 destynacji na sześciu kontynentach.

Herbaty oferowane w Emirates są wybierane na podstawie popularności wśród klientów, ich preferencji, a także trendów w piciu herbaty. Z coraz większym naciskiem na dobre samopoczucie klientów, linie lotnicze wprowadziły niedawno do swoich poczekalni na lotniskach nową herbatę – Turmeric z kurkumą, kokosem i wanilią, o właściwościach przeciwutleniających.

Najpopularniejszą herbatą w klasie ekonomicznej jest czarna Dilmah Ceylon, podczas gdy pasażerowie klasy pierwszej i biznes preferują Maroccan Mint i Breakfast Tea. Emirates serwują wybór sześciu herbat w klasie biznes i w poczekalniach na lotniskach oraz kolejnych sześciu herbat w klasie pierwszej.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony