Partner serwisu

Emirates podpisały umowę z Airlink. Więcej opcji podróży do RPA

Redakcja/inf. pras. 22.08.2021

Emirates podpisały umowę z Airlink. Więcej opcji podróży do RPA
fot. Emirates
Linie Emirates i Airlink ogłosiły rozszerzenie dotychczasowego partnerstwa i umowę code-share, zapewniającą podróżnym do i z Republiki Południowej Afryki wygodny dostęp do ponad 40 krajowych i regionalnych miejsc docelowych w dwunastu krajach Czarnego Lądu.
Umowa została podpisana w momencie, gdy linie Emirates wznawiają loty do RPA i intensyfikują swoją działalność na kontynencie afrykańskim, oferując klientom lepsze połączenia za pośrednictwem międzylądowań w Johannesburgu, Kapsztadzie i Durbanie. Połączenia Emirates i Airlink to konkurencyjne ceny, bilet łączony i bezproblemowy transfer bagażu między obiema liniami lotniczymi w przypadku przesiadek.

Klienci podróżujący do RPA mogą teraz przemieszczać się z Johannesburga, Kapsztadu i Durbanu do takich miejsc jak Bloemfontein, George, Upington, Nelspruit, Hoedspruit, Kimberley, Skukuza, Pietermaritzburg, Richards Bay, Sishen, Mthatha i Port Elizabeth, a także do innych miejsc w Afryce, takich jak Gaborone, Kasane, Vilanculos, Lubumbashi, Dar es Salaam, Entebbe, Maseru, Antananarivo, Pemba, Tete, Maun, Wodospady Wiktorii, Walvis Bay, Maputo, Windhoek, Harare, Lusaka, Ndola, Bulawayo i Livingstone.

- Rozszerzenie partnerstwa Emirates i Airlink to ważny krok w naszych relacjach. Nowa umowa code-share zwiększa naszą ofertę i daje elastyczność klientom podróżujących do RPA. Zapewnia także niezrównane możliwości dotarcia do wielu miejsc wypoczynku na kontynencie afrykańskim. Jesteśmy zaangażowani w rozwój naszej działalności w RPA, a dzięki współpracy z Airlink mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć odbudowę lokalnej branży turystycznej. Nasze partnerstwo z Airlink uzupełni cenną współpracę Emirates z South African Airways – podkreślił Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

- Rozwój takiej współpracy jest ogromnym wsparciem dla Airlink. Jesteśmy zachwyceni, zaszczyceni i uprzywilejowani, że linie Emirates wybrały Airlink jako swojego partnera w Afryce Południowej. Linie Emirates obsługują wszystkie nasze rynki źródłowe i razem jesteśmy w stanie zapewnić niezbędny dostęp do rozległej sieci połączeń Airlink w Afryce Południowej oraz z resztą świata. Sektory turystyki i transportu lotniczego zostały najmocniej dotknięte pandemią i związanymi z nią blokadami i zakazami podróżowania, a ponieważ coraz więcej osób się szczepi, spodziewamy się, że stłumiony popyt na podróże rozwinie się i coraz więcej klientów będzie chciało odwiedzić miejsca oferowane przez siatkę linii Airlink – dodał Rodger Foster, dyrektor generalny i dyrektor zarządzający Airlink.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony