Partner serwisu

Emirates dzięki Airlink zwiększą zasięg w RPA. Lepsza oferta do 45 miast

Rafał Dybiński 22.10.2020

Emirates dzięki Airlink zwiększą zasięg w RPA. Lepsza oferta do 45 miast
fot. Piotr Bożyk
Linie Emirates i Airlink ogłosiły zawarcie porozumienia między przewoźnikami. Dzięki niemu firma z Dubaju rozszerzy swój zasięg w Republice Południowej Afryki.
Umowa Emirates z Airlink zapewni podróżnym lepszą komunikację za pośrednictwem węzłów w Johannesburgu i Kapsztadzie. Dzięki porozumieniu dwóch przewoźników ulepszy ofertę w ponad 25 krajowych destynacjach w RPA i ponad 20 miejsc docelowych w regionie Afryki Południowej.

Emirates i Airlink ułatwią podróż pasażerom z Johannesburga i Kapsztadu do takich ośrodków jak Bloemfontein, George, Upington, Nelspruit, Hoedspruit i Port Elizabeth, a także do Gaborone, Kasane, Vilanculos, Maun, Victoria Falls, Maputo, Windhoek, Harare, Lusaka, Ndola, Bulawayo i Livingstone.

– Jesteśmy zaangażowani w naszą działalność w Republice Południowej Afryki, ponieważ nieustannie szukamy sposobów rozszerzanie naszej sieci dla klientów i pomagamy im czerpać korzyści z różnorodnych opcji podróży. Nowa umowa zapewni pasażerom większy wybór i ulepszone połączenia w 45 miastach w Afryce Południowej – podkreślił Sir Tim Clark, prezes Emirates. – To dopiero początek dalszej współpracy z Airlink i szukamy możliwości poszerzenia zakresu naszego partnerstwa – dodał Clark.

– Jesteśmy dumni i podekscytowani naszą nową umową z liniami Emirates. Szanujemy jej wartości i globalny zasięg. Jesteśmy przekonani, że ta relacja zapewni klientom lepsze opcje podróży na lotniskach w Johannesburgu i Kapsztadzie. Oferta Airlink obejmuje większość kluczowych miast w Afryce Południowej, takich jak; Kapsztad, Durban, Port Elizabeth, East London, Bloemfontein, Harare, Lusaka, Maputo, Gaborone, Windhoek i wiele innych – podsumował Rodger Foster, prezes Airlink.

Linie Emirates wznowiły trasy do Johannesburgu i Kapsztadzie już 1 października, a do Durbanu 8 października, wdrażając jednocześnie wzmocnione środki bezpieczeństwa we wszystkich pokładowych i naziemnych punktach styku. Linia lotnicza z Dubaju oferuje klientom aktualnie blisko 100 destynacji na całym świecie.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony