Partner serwisu

Emirates dołożyły do rozkładu dwie trasy do Nigerii

Rafał Dybiński 09.09.2020

Emirates dołożyły do rozkładu dwie trasy do Nigerii
fot. Emirates
Linie Lotnicze Emirates wznowiły od 7 września połączenie z Dubaju do Lagos. Dwie doby później ruszyła również trasa znad Zatoki Perskiej do Abudży.
Dwa największe ośrodki miejskie Nigerii powiększyły w ten sposób siatkę przewoźnika z Półwyspu Arabskiego do trzynastu destynacji w Afryce. Loty do Lagos będą realizowane cztery razy w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Z kolei rejsy do stołecznej Abudży będą funkcjonować jako codzienne.

Przewoźnik znad Zatoki Perskiej na początku bieżącego miesiąca uruchomił również loty do Akry i Abidżanu oraz do Lusaki w Zambii. Loty na Czarny Ląd są obsługiwane Boeingami 777-300ER.

Emirates wznowiły także od 4 września loty z Dubaju do Warszawy. Do 7 października rejsy do stolicy Polski będą realizowane dwa razy w tygodniu, a następnie ich częstotliwość zwiększy się do trzech w tygodniu.

Jeden z największych ośrodków Bliskiego Wschodu został ponownie otwarty dla zagranicznych podróżnych po zniesieniu rządowych restrykcji na początku lipca bieżącego roku. Przewoźnik z Dubaju zdecydował się na obsługę cieszących się największym zainteresowaniem tras do Amsterdamu, Londynu, Paryża, Kairu, Kantonu i Toronto samolotami A380. Słynne Super Jumbo mają służyć liniom lotniczym znad Zatoki Perskiej jeszcze przez co najmniej przez dekadę.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony