Partner serwisu

El Al wznawia sześć tras z Tel Awiwu, w tym dwie do USA

Rafał Dybiński 20.10.2020

El Al wznawia sześć tras z Tel Awiwu, w tym dwie do USA
Fot. El Al Media
Linie lotnicze El Al wznawiają pod koniec października sześć tras z Tel Awiwu. Narodowy przewoźnik Izraela stopniowo rozbudowuje siatkę połączeń po blisko trzech miesiącach zawieszenia, trwającego od 30 czerwca do końca września.
Zniesienie rządowych restrykcji w połowie bieżącego miesiąca umożliwiło liniom lotniczym powrót do głównego ośrodka Bliskiego Wschodu nad Morzem Śródziemnym.

18 października wyleciał pierwszy samolot El Al do niemieckiego Frankfurtu nad Menem. Dobę później wznowiono rejsy do holenderskiego portu Amsterdam-Schiphol. Kolejne trasy zostaną przywrócone do ruchu pasażerskiego w najbliższym tygodniu.

25 października podróżni z Tel Awiwu będą mogli odlecieć do Los Angeles i Miami w Stanach Zjednoczonych. Dzień później natomiast wznowione zostaną połączenia z bułgarską Sofią i ukraińskim Kijowem.

Rejsy transatlantyckie oraz do głównych portów Europy Zachodniej będą realizowane za pomocą Boeingów 787 Dreamliner, z dostępną klasą premium, biznesową i ekonomiczną. Pozostałe destynacje narodowego przewoźnika Izraela są zawieszone do 30 listopada bieżącego roku.

El Al rozpoczęły działalność w 1948 roku. i główną ich bazą jest port lotniczy Ben Guriona niedaleko Tel Awiwu. 45 samolotów floty latało przed wybuchem pandemii do 42 destynacji. Przewoźnik znad Morza Śródziemnego zatrudniał 3570 pracowników na stałe i 2608 na krótkoterminowych umowach.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony