Partner serwisu

EasyJet zatrudnią do marca 1500 nowych pracowników. "Mamy 11 tys. kandydatów"

Rafał Dybiński 24.11.2021

EasyJet zatrudnią do marca 1500 nowych pracowników. "Mamy 11 tys. kandydatów"
Fot. EasyJet/Twitter
Linie lotnicze easyJet rozpoczęły akcję rekrutacyjną, skierowaną do pracowników sezonowych, którzy będą latać od marca do października 2022 roku. Niskokosztowiec zatrudni w sumie 1500 osób.
1100 zrekrutowanych członków personelu pokładowego taniego przewoźnika będzie pracować w Wielkiej Brytanii. W akcji nie uwzględniono nowych pilotów, bowiem niskokosztowiec zapewnia, że ma już ich wystarczającą liczbę.

– Jesteśmy gotowi na ożywienie ruchu lotniczego i dzięki elastyczności potrafimy wykorzystywać nadarzające się okazje. Mamy 11 tys. kandydatów na 1500 miejsc pracy. Jesteśmy zachwyceni tak szerokim odzewem zainteresowanych – podkreślił Johan Lundgren, prezes brytyjskiego taniego przewoźnika.

– Nie możemy się już doczekać powitania nowych członków załogi w sezonie letnim. Pragniemy oferować naszym klientom, zarówno biznesowym jak i podróżującym w celach turystycznych, jak największy wybór w naszej europejskiej sieci połączeń – dodał Lundgren.

Linie lotnicze easyJet już w minionym tygodniu potwierdziły powiększenie swoich baz samolotów Bristolu i Manchesterze. Szczególnie ta druga będzie większa niż kiedykolwiek wcześniej. Do Manchesteru skierowanych zostanie bowiem 20 odrzutowców, które będą realizować rejsy na trasach z północno-zachodniej Anglii do kluczowych miast wakacyjnych w całej Europie.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony