Partner serwisu

EasyJet i Deutsche Bahn oferują łączone bilety do miast w Europie

Artur Bogdanowicz 17.07.2021

EasyJet i Deutsche Bahn oferują łączone bilety do miast w Europie
fot. Piotr Bożyk
Niskokosztowy przewoźnik Easyjet stacjonuje w porcie Berlin-Brandenburg (BER) aż 18 maszyn i według własnego przekazu jest największym operatorem na stołecznym lotnisku. Z początkiem ferii letnich w regionie brytyjski tani przewoźnik ogłosił początek współpracy z Deutsche Bahn.
Od teraz nabyć można łączony bilet lotniczo-kolejowy przez Berlin aż z/do 25 miast, głównie we wschodniej części Niemiec. Dzięki temu można zabukować w EasyJet podróż np. z Drezna, Frankfurtu nad Odrą, Lipska czy Erfurtu przez port BER do Londynu, Hurghady czy Lizbony.

Inaczej niż w przypadku oferty „Raily&Fly” oznacza to, że w przypadku opóźnienia pociągu i nieprzybycia o czasie na samolot, gwarantowana bezpłatna zmiana rezerwacji i miejsce na kolejny rejs. W tym wypadku obowiązują też wszystkie prawa pasażera jak w przypadku opóźnienia lotu.

Do nowego stołecznego portu Niemiec docierają obecnie pociągi dalekobieżne linii Rostock-Drezno. Pozostałych pasażerów zmierzających na lotnisko im. Willy Brandta czekają po drodze dodatkowe przesiadki do pociągów regionalnych – na berlińskim dworcu głównym, Gesundbrunnen lub Südkreuz.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony