Partner serwisu

EasyJet i British Airways nie rezygnują z lotów do Hiszpanii

Rafał Dybiński 27.07.2020

EasyJet i British Airways nie rezygnują z lotów do Hiszpanii
fot. Piotr Bożyk
EasyJet i British Airways poinformowały swoich klientów w sobotę, że nie planują odwoływać lotów do Hiszpanii w ciągu najbliższych dni – donosi Agencja Reutera.
Rząd Wielkiej Brytanii odradził obywatelom kraju wszelkie niepotrzebne podróże i wizyty na Półwyspie Iberyjskim ze względu na wzrost zakażeń wirusem COVID-19 w tym regionie południowej Europy.

Wcześniej w sobotę największy organizator wycieczek na Starym Kontynencie, czyli niemiecki koncern turystyczny TUI, odwołał wszystkie wakacyjne rejsy do Hiszpanii zaplanowane na niedzielę.

– Nasze loty będą aktualnie normalnie funkcjonować – odpowiedział natomiast przedstawiciel British Airways jednemu z klientów na Twitterze. Optymizm nie opuszcza również sterników EasyJet. – Planujemy realizować nasz pełny rozkład lotów w najbliższych dniach – napisał z kolei zaniepokojonemu podróżnemu przedstawiciel biura obsługi klienta taniego przewoźnika z Wysp Brytyjskich.

EasyJet i British Airways oferują w swojej siatce połączeń loty z Belfastu, Glasgow, Edynburga, Liverpoolu, Bristolu, Manchesteru, Newcastle oraz portów Luton, Gatwick i Heathrow w Londynie do Madrytu, Barcelony, Bilbao, Walencji, Malagi, Sewilli, Murcii, Alicante, Almerii, Jerez, Granady, Gibraltaru oraz na Ibizę, Palma de Mallorca na Balearach, a także na Gran Canarię, Lanzarote i Teneryfę na Wyspach Kanaryjskich.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
COVID. Epidemia koronawirusa z Wuhan a lotnictwo