Partner serwisu

EasyJet dołączą do silnej konkurencji na trasie Praga-Barcelona

Rafał Dybiński 22.06.2021

EasyJet dołączą do silnej konkurencji na trasie Praga-Barcelona
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze EasyJet uruchomią 19 lipca połączenie z Pragi do Barcelony. Na trasie łączącej stolice Czech i Katalonii będzie od jesieni konkurować już czterech przewoźników.
Tanie linie lotnicze z Wielkiej Brytanii obsłużą atrakcyjne połączenie trzy razy w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki, piątki oraz niedziele. Bilety są dostępne za niespełna 1350 czeskich koron.

Wyloty z Barcelony zaplanowano odpowiednio godz. 7:50 w niedziele, o godz. 8:00 w poniedziałki oraz o godz. 16:00 w piątki. Rejsy powrotne z Pragi ustalono z kolei na godz. 11 w niedziele, o godz. 11:15 w poniedziałki oraz o godz. 19:15 w piątki.

EasyJet dołączą w ten sposób do operujących już na tej trasie hiszpańskich linii lotniczych Vueling. Wkrótce między stolicami Czech i Katalonii latać będą również niemieckie Eurowings oraz irlandzki Ryanair.

– Hiszpania od dawna jest jednym z najbardziej cenionych miejsc turystycznych, funkcjonujących dodatkowo przez cały rok. Nowa trasa easyJet potwierdza to zainteresowanie. Dzięki bezpośrednim lotom wyznaczonym w każdy poniedziałek, piątek i niedzielę, również Czesi będą mogli cieszyć się przyjemnym przedłużonym weekendem w Barcelonie – podkreślił Jaroslav Filip, prezes lotniska w Pradze.

EasyJet ze stolicy Czech polecą również od 25 czerwca do holenderskiego Amsterdamu, a od lipca zwiększą ofertę znad Wełtawy o połączenie do szwajcarskiego Zurychu. 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony