Partner serwisu

Eastern Airlines latają już do Paragwaju. Kolejne długie trasy w marcu i maju

Rafał Dybiński 11.01.2021

Eastern Airlines latają już do Paragwaju. Kolejne długie trasy w marcu i maju
fot. Eastern Airlines
Linie lotnicze Eastern Airlines uruchomiły loty z Miami do Asuncion. Bezpośrednie połączenie z Florydy do stolicy Paragwaju będzie realizowane dwa razy w tygodniu.
Międzykontynentalna trasa obsługiwana jest boeingiem 767-300, który może pomieścić na pokład 226 pasażerów. Jeszcze w styczniu przewoźnik planuje rozpocząć również loty z Los Angeles do Guayaquil w Ekwadorze.

– Cieszymy się, że linie Eastern Airlines zwiększają swoją obecność w Miami i dalej rozbudowują siatkę połączeń do Ameryki Południowej – podkreślił Lester Sola, prezes portu w największym mieście stanu Floryda. – Eastern była jedną z pierwszych linii lotniczych, która wznowiła obsługę w Miami z lotami repatriacyjnymi podczas pandemii, więc bardzo doceniamy ich zaangażowanie w regonie i na naszym lotnisku – dodał Sola.

Oprócz rejsów do Asuncion przewoźnik oferuje z Miami również połączenia do Guayaquil, realizowane cztery razy w tygodniu, a także do urugwajskiego Montevideo, gdzie lata dwa razy w tygodniu oraz do portu w stolicy Gwatemali, który jest obsługiwany raz w tygodniu.

Na marzec 2021 zapowiadana jest natomiast inauguracja rejsów z Bostonu, Nowego Jorku i Miami do brazylijskiego Belo Horizonte. Poza tym do Quito w Ekwadorze będzie można przemieścić się również z Nowego Jorku i Miami. Listę nowych tras mają uzupełnić długodystansowe lotu z Filadelfii do Meksyku oraz do Anchorage z Nowego Jorku. Rejsy na Alaskę planowane są w maju.Eastern Airlines mają swoją główną siedzibę w Wayne w stanie Pensylwania. Dwa najważniejsze węzły przewoźnika znajdują się w portach Miami oraz nowojorskim JFK. Flota linii lotniczych składa się z trzynastu samolotów, Dziesięć z nich to boeingi 767 (w tym cztery wersji 767-300ER, trzy 767-200, dwa 767-200ER, jeden 767-300), a pozostałe trzy to boeingi 777-200ER.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony