Partner serwisu

Dzień Matki na Lotnisku Chopina

Redakcja/inf. pras. 25.05.2022

Dzień Matki na Lotnisku Chopina
Fot. Łukasz Malinowski
Prezent na Dzień Matki? Tradycyjny bukiet czerwonych róż lub pralinki w kształcie serduszka? A może chwila luksusu, dobra kawa i ktoś, kto zajmie się dzieckiem, gdy mama będzie mogła odpocząć?
Lotnisko Chopina wraz z Fundacją Makatka pomyślało o Mamach podróżujących ze stołecznego portu. 26 maja w godzinach od 8.00 do 17.00 czekamy na wszystkie Mamy z dziećmi do lat 5 w Salonie Executive Lounge Fantazja.

Wizyta w salonie Fantazja to nasz ukłon, prezent i podziękowanie dla Mam ale także okazja, by napić się dobrej kawy, przeczytać gazetę i zrelaksować się przed podróżą. Dla Mam i dzieci przygotowaliśmy drobny poczęstunek, który na pewno umili czas oczekiwania na lot.

Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci. We współpracy z Fundacją Makatka w salonie Fantazja powstał kącik z zabawkami. Na dzieci czekają także animatorzy, którzy poprowadzą zajmujące i twórcze zabawy dla najmłodszych. W tym czasie Mamy będą mogły w spokoju cieszyć się chwilą odpoczynku.  

Dzień Matki to jedno z najważniejszych świąt w roku, dlatego Lotnisko Chopina chce zaopiekować się Mamami i pozwolić im na chwilę luksusu w Salonie Executive Lounge Fantazja.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotnisko Chopina
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony