Partner serwisu

Piętrowe autobusy na trasie Glasgow – Edinburgh Airport

Redakcja/inf. pras. 06.11.2019

Piętrowe autobusy na trasie Glasgow – Edinburgh Airport
fot. Alexander Dennis
Pięć piętrowych autobusów Plaxton Panorama trafiło do West Coast Motors. Szkocki operator transportowy, we współpracy z Citylink, następnie uruchomi autobusy na trasie Glasgow – Edinburgh Airport. Autobusy posiadają wnętrza przystosowane do potrzeb pasażerów lotniczych. 
Pasażerowie będą mogli cieszyć się 75 siedzeniami, których obicia nawiązują wzorem do motywu szkockiego krzyża. Każde miejsce siedzące jest wyposażone w składany stolik, światło do czytania, uchwyty na urządzenia mobilne i wejście USB. Na dolnym piętrze znajdują się też kontakty.

Nowe autobusy Plaxton Panorama podnoszą poziom popularnego serwisu AIR łączącego stację autobusową Glasgow’s Buchanan z lotniskiem w Edynburgu co 30 minut 24 godziny na dobę. Autobusy, wprowadzone we współpracy z lotniskiem i operowane przez West Coast Motors w imieniu Citylink, są jedynym bezpośrednim połączeniem między największym miastem Szkocji i najbardziej obleganym lotniskiem w kraju.

Popularność serwisu AIR rośnie, a ostatnia inwestycja utwierdza w przekonaniu, że kontynuujemy doskonalenie naszych usług. Nowe pojazdy oferują większy komfort i udogodnienia. Wierzymy, że prowadzi to do jeszcze większej przyjemności z podróży dla naszych klientów. Ta inwestycja pokazuje, że przed autobusami długodystansowymi obiecująca przyszłość – mówi cytowany w komunikacie Peter Knight, dyrektor operacyjny Scottish Citylink.

− Zespół inżynierski Plaxtona pracował, by połączyć komfort i funkcjonalność z łatwym dostępem i przewozem bagażu. Autobusy są dzięki temu unowocześnionym następcą swojego poprzednika. Dzięki naszemu systemowi posprzedażowemu, który wesprze West Coast Motors, operator będzie mógł z łatwością dysponować nowymi pojazdami – dodał Charlie Miller, menadżer sprzedaży w Alexander Dennis.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony