Partner serwisu

Dwie Polki w gronie ambasadorów Wizz Air

Redakcja/inf. pras. 08.05.2022

Dwie Polki w gronie ambasadorów Wizz Air
fot. Wizz Air
Linie lotnicze Wizz Air przedstawiły ambasadorów z Polski, którzy będą oficjalnie reprezentować taniego przewoźnika w latach 2022-2024. Pasażerowie i fani linii mogą spotkać wyróżnione osoby na pokładzie samolotów niskokosztowca.
Program jest wewnętrznym konkursem otwartym dla wszystkich członków personelu pokładowego, którzy co najmniej rok pracują dla Wizz Air. Nowo wybranych 20 ambasadorów linii będzie reprezentować swoje kraje bazowe i firmę podczas różnorodnych wydarzeń prasowych, uroczystości, dni kariery oraz wywiadów dla magazynów, stacji radiowych i telewizyjnych na całym świecie. Ambasadorzy będą dzielić się swoim doświadczeniem z pracy, opowiadać o tym jak wygląda dzień załogi pokładowej, przedstawiać swoje ulubione kierunki z siatki oraz opisywać najciekawsze usługi z oferty przewoźnika.

Nowych reprezentantów Wizz Air warto obserwować w mediach społecznościowych, aby śledzić ich ekscytujące przygody. W Polsce przez kolejne dwa lata tę funkcję będą pełnić Marta i Wiola.

Marta ukończyła fizjoterapię. Wcześniej pracowała w placówkach medycznych. Doświadczenie w pracy z ludźmi wykorzystuje każdego dnia w kontakcie z pasażerami na pokładzie. Marta rozpoczęła swoją zawodową przygodę z przewoźnikiem sześć lat temu w bazie w Katowicach, a następnie przeniosła się do Warszawy. Od dwóch lat pełni już funkcję ambasadorki. W uznaniu za profesjonalizm i zaangażowanie została wybrana na kolejną kadencję.

Marta pochodzi z pięknego Lublina, gdzie uwielbia wracać i odpoczywać. Jej największą pasją jest taniec. Wraz z zespołem zdobywa sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. – W lotnictwie najbardziej kocham brak rutyny. Codziennie spotykam fantastycznych ludzi i odwiedzam niesamowite miejsca. Jestem dumna ze swojej roli ambasadorki i jednocześnie jest to dla mnie wielkim wyzwaniem. Do zobaczenia na pokładzie!

Wiola studiowała z kolei dziennikarstwo i nauki społeczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Pochodzi z Katowic. Pracuje w bazie Wizz Air na lotnisku Pyrzowice, czyli kolebce tanich linii. Do załogi dołączyła sześć lat temu i od tego czasu rozwija skrzydła w Wizz Air. Wiola i jest miłośniczką podróży i przygód. Jej motto brzmi: Don't make me walk when I want to fly!

– Naszym najcenniejszym zasobem są ludzie. Zespół Wizz Air to ponad 5500 pracowników. Wierzymy, że kluczem do naszego sukcesu jest wspaniały zespół dzielący pasję do lotnictwa i zaangażowanie w zapewnianiu pasażerom najwyższej jakości doświadczeń na pokładzie. Z dumą i radością przedstawiamy nowy zespół ambasadorów, którzy będą „oficjalnymi twarzami” Wizz Air przez kolejne dwa lata. To "crème de la crème" naszej załogi pokładowej. Będą reprezentować firmę w lokalnych społecznościach podczas imprez firmowych, a także dzielić się swoim życiem i przygodami w mediach społecznościowych –podsumowała Paulina Gosk, menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony