Partner serwisu

Dwie nowe trasy z Warszawy. Wizz Air dokłada Prewezę i Saloniki

Rafał Dybiński 19.03.2021

Dwie nowe trasy z Warszawy. Wizz Air dokłada Prewezę i Saloniki
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Wizz Air uruchomią dwie kolejne wakacyjne trasy z Warszawy. Tani przewoźnik z Węgier połączy stolicę Polski z greckimi Salonikami oraz Prewezą.
Na początku bieżącego tygodnia niskokosztowiec znad Dunaju zapowiedział już rejsy z Lotniska Chopina na Rodos, Kretę oraz Zakintos. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.

Wizz Air pod koniec tygodnia zaskoczył kolejnymi trasami z Polski. Linie lotnicze z Węgier polecą z Krakowa do Splitu, a także z Gdańska na Santorini oraz na Kretę. Listę nowych destynacji zamkną Preweza i Saloniki. Oba nowe połączenia z Warszawy będą realizowane dwa razy w tygodniu.

Loty do Salonik ze stolicy Polski zaplanowano w każdy poniedziałek i piątek, natomiast do Prewezy w środy i niedziele. Bilety na nowe trasy są już dostępne w systemie rezerwacji taniego przewoźnika. Ceny zaczynają się od 179 złotych.

– Dzięki ofercie Wizz Air polscy podróżni będą mogli cieszyć się tego lata długo oczekiwanymi wakacjami. Za sprawą wdrożonych przez nas dodatkowych procedur bezpieczeństwa na pokładzie, nasi pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie” – powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Linie Lotnicze z Węgier stworzyły nową, stale uaktualnianą mapę, aby pasażerowie mogli na bieżąco sprawdzać, do których miejsc można latać z oferowanej siatki połączeń. To również cenne źródło informacji na temat obowiązujących restrykcji dotyczących podróżowania.

Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji także usługę Wizz Flex. Wykupienie jej uprawnia do zmiany daty lub kierunku podróży. Możliwa jest zmiana rezerwacji na każdy inny lot. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony