Partner serwisu

Dwie nowe trasy z Tajwanu do Europy. B777 linii EVA Air dolecą do Włoch i Niemiec

Rafał Dybiński 10.07.2022

Dwie nowe trasy z Tajwanu do Europy. B777 linii EVA Air dolecą do Włoch i Niemiec
fot. EVA Air
Linie lotnicze EVA Air uruchomią jesienią dwie nowe trasy do Europy. Bezpośrednie połączenia z Tajpej na Tajwanie zyskają włoski Mediolan i niemieckie Monachium. Dla azjatyckiego przewoźnika będzie to pierwsza od 25 lat ekspansja sieci na Starym Kontynencie - informuje serwis "Aviaciononline".
EVA Air loty do Mediolanu zainaugurują 25 października. Trasa do największego miasta włoskiej Lombardii będzie realizowana dwa razy w tygodniu. Wyloty z Tajpej zaplanowano o godz. 21:50 lokalnego czasu we wtorki i soboty. Rejs BR95 dotrze na północ Włoch o godz. 6:15 następnego dnia.

Rejs powrotny BR96 wystartuje z Mediolanu o godz. 11:00 w środy i niedziele. Przylot na Tajwan przewidziano na godz. 6:15 lokalnego czasu następnego dnia.

Loty do największego miasta Bawarii zaplanowano natomiast cztery razy w tygodniu, ale od listopada. Wyloty z Tajpej ustalono na godz. 23:10 w poniedziałki oraz na godz. 23:40 w środy, piątki i niedziele. Rejs BR71 dotrze do Monachium o godz. 7:25 w poniedziałki oraz pół godziny później w środy, piątki i niedziele.

Rejs powrotny BR72 wystartuje z Monachium o godz. 11:40 we wtorki oraz o godz. 12:30 w poniedziałki, czwartki i soboty. Przyloty na Tajwan oszacowano odpowiednio na godz. 6:40 lokalnego czasu w środy i 7:30 we wtorki, piątki i niedziele.

Obie nowe trasy do Europy będą obsługiwane boeingami 777-300ER. Przewoźnik z Tajwanu aktualnie lata bezpośrednio z Tajpej do Wiednia i Paryża, a także do Amsterdamu i portu Londyn-Heathrow z międzylądowaniem w Bangkoku. Połączenia do Monachium i Mediolanu planowano już dawno, ale ich uruchomienie opóźniła pandemia koronawirusa SARS-CoV-2.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony