Partner serwisu

Dwie nowe trasy Wizz Aira na wyspę Jersey. Obie z Wielkiej Brytanii

Rafał Dybiński 11.06.2021

Dwie nowe trasy Wizz Aira na wyspę Jersey. Obie z Wielkiej Brytanii
fot. Olsztyn-Mazury Airport
Linie lotnicze Wizz Air uruchomią dwie nowe trasy na terenie Wielkiej Brytanii. Wyspa Jersey zyska bezpośrednie rejsy do Cardiff oraz do portu Doncaster/Sheffield.
Inauguracje obu tras zaplanowano na 9 lipca. Lot z Jersey do Cardiff wystartuje o godz. 14:20. Lądowanie w największym mieście Walii przewidziano o godz. 15:15. Podróż potrwa 55 minut. Wylot rejsu powrotnego zaplanowano o godz. 15:50, a powrót na Jersey przewidziano po 50 minutach podróży, a dokładnie o godz. 16:40.

Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki oraz piątki. W tych samych dniach będzie można przemieścić się również do hrabstwa South Yorkshire.

Wylot rejsu z portu Doncaster/Sheffield na Jersey zaplanowano na godz. 12:35, a lądowanie na wyspie dokładnie o godz. 13:45. Podróż potrwa w tym przypadku 70 minut. Rejs powrotny wystartuje natomiast o godz. 17:15 i dotrze na miejsce docelowe o godz. 18:25. Podróż również potrwa 70 minut.

Wizz Air ogłosiły niedawno także założenie nowej bazy w Rzymie, skąd z lotniska Fiumicino uruchomią aż 32 nowe trasy. Rejsy do destynacji w Europie oraz na północy Afryki obsłużą airbusy A321neo. Cztery z nich będą na stałe w stolicy Włoch, która będzie 43. bazą niskokosztowca z Węgier, a zarazem już piątą na Półwyspie Apenińskim oraz Sycylii. Wcześniej tani przewoźnik z Europy Środkowej postanowił rozszerzyć swoje oferowanie z Bari, Katanii, Mediolanu oraz Palermo. Więcej o tym pisaliśmy już w TYM TEKŚCIE.

Cztery nowe trasy uruchomione zostaną także z Abu Zabi. Stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich zyska bezpośrednie rejsy do ukraińskiego Kijowa, włoskiego Bari oraz do Maskatu i Salala w Omanie. Więcej o tym pisaliśmy z kolei w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony