Partner serwisu

Dwie nowe trasy EasyJet z Amsterdamu. Dla miłośników lata i zimy

Rafał Dybiński 25.07.2021

Dwie nowe trasy EasyJet z Amsterdamu. Dla miłośników lata i zimy
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze EasyJet uruchomią późną jesienią dwie nowe trasy z Amsterdamu – poinformował brytyjski przewoźnik w oficjalnym komunikacie.
Największy port lotniczy Holandii zyska od 2 listopada rejsy do Sharm el-Sheikh w Egipcie. Popularny kurort na południu półwyspu Synaj będzie obsługiwany do 22 marca przyszłego roku. Rejsy na dystansie 3647 km zaplanowano tylko raz w tygodniu.

Drugie nowe połączenie z lotniska Schiphol skierowane będzie głównie do miłośników sportów zimowych. Podróżujący z Amsterdamu zyskają bowiem od 5 grudnia bezpośrednie loty do Innsbrucku. Stolica austriackiego Tyrolu będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu, ale tylko do 24 grudnia.

Linie lotnicze EasyJet w okresie od lipca do września bieżącego roku zwiększą oferowanie do 60 proc. poziomu sprzed wybuchu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. To aż o 43 proc. więcej niż w poprzednim kwartale.

Brytyjski tani przewoźnik jest pewny popytu na letnie i jesienne podróże, elastycznie dostosowując swój rozkład lotów w sieci połączeń na obszarze Starego Kontynentu. Niskokosztowiec liczy zwłaszcza na wzrost rezerwacji z Wielkiej Brytanii, po tym jak zniesiona zostanie kwarantanna dla w pełni zaszczepionych turystów z Europy. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony