Partner serwisu

Dwie kolejne trasy Ryanaira z Polski. Wiosną nowe loty z Poznania i Lublina

Rafał Dybiński 23.11.2021

Dwie kolejne trasy Ryanaira z Polski. Wiosną nowe loty z Poznania i Lublina
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair uruchomią od marca 2022 roku dwie nowe trasy z Polski. Tak wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika z Irlandii.
Nowe połączenia niskokosztowca z Zielonej Wyspy zyskają Poznań i Lublin. Ze stolicy Wielkopolski będzie można przemieścić się do Palma de Mallorca. Rejsy zaplanowano dwa razy w tygodniu, a konkretnie w środy i soboty, począwszy od 30 marca.

Wylot ze stolicy Wielkopolski ustalono na godz. 16:00. Lądowanie na Balearach przewidziano na godz. 18:50. Lot potrwa w sumie 170 minut. Rejs powrotny wystartuje z Palma de Mallorca o godz. 20:45 i dotrze do Poznania o godz. 23:35.Nowa trasa z Lublina dotyczy portu Londyn-Luton, dokąd znad Bystrzycy latają również konkurencyjne Wizz Air. Połączenie Ryanaira będzie realizowane pięć razy w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele, począwszy od 27 marca.

Wylot ze stolicy Anglii zaplanowano o godz. 6:50 lokalnego czasu. Przylot do Lublina przewidziano na godz. 10:25. Uwzględniając strefy czasowe podróż potrwa 155 minut. Rejs powrotny wystartuje znad Bystrzycy o godz. 20:40 i dotrze do Londynu o godz. 22:15 lokalnego czasu tego samego dnia.Niedawno informowaliśmy, że Ryanair potwierdził wyjście z giełdy w Londynie. Tani przewoźnik dostosuje się w ten sposób do regulacji Unii Europejskiej w zakresie własności, które uderzyły w branżę lotniczą po Brexicie. Niskokosztowiec z Irlandii był notowany 20 lat na giełdzie w stolicy Anglii. Więcej o tym w TYM TEKŚCIE
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony