Partner serwisu

Dwa nowe połączenia z Gdańska. Latem polecimy Wizz Air do Grecji

Redakcja/inf. pras. 18.03.2021

Dwa nowe połączenia z Gdańska. Latem polecimy Wizz Air do Grecji
fot. Wizz Air
Linie lotnicze Wizz Air zapowiedziały uruchomienie latem lotów z Gdańska do Heraklionu na Krecie i na Santorini. Start połączeń planowany jest w czerwcu 2021 roku.
Loty do Grecji węgierski przewoźnik będzie obsługiwał dwa razy w tygodniu. Na Santorini będzie można przemieścić się od 11 czerwca w każdy poniedziałek i piątek. Natomiast do Heraklionu polecimy od 13 czerwca w każdą środę i niedzielę.

- Dzięki ofercie Wizz Air polscy podróżni będą mogli cieszyć się tego lata długo oczekiwanymi wakacjami. Za sprawą wdrożonych przez nas dodatkowych procedur bezpieczeństwa na pokładzie, nasi pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie” – powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Bilety na wszystkie kierunki dostępne są już w sprzedaży na stronie przewoźnika lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Ceny zaczynają się od 179 złotych.

Linie Lotnicze Wizz Air stworzyły nową, stale uaktualnianą mapę, aby pasażerowie mogli na bieżąco sprawdzać, do których miejsc można latać z oferowanej siatki połączeń. To również cenne źródło informacji na temat obowiązujących restrykcji dotyczących podróżowania.

Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji także usługę Wizz Flex. Wykupienie jej uprawnia do zmiany daty lub kierunku podróży. Możliwa jest zmiana rezerwacji na każdy inny lot. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony