Partner serwisu

Drugi Mobilny Punkt Pobrań dostępny na Lotnisku Chopina

Redakcja/inf. pras. 05.02.2021

Drugi Mobilny Punkt Pobrań dostępny na Lotnisku Chopina
fot. Chopin Airport
Lotnisko Chopina poinformowało w oficjalnym komunikacie o udostępnieniu podróżnym drugiego całodobowego Mobilnego Punktu Pobrań.
Wszyscy pasażerowie wylatujący z Warszawy mogą wykonać teraz szybkie testy antygenowe, jak również testy RT-PCR w kierunku wykrycia zakażenia wirusem COVID-19. Odbiór wyniku droższego badania możliwy jest po 24 godzinach.

Pierwszy Mobilny Punkt Pobrań udostępniono klientom w czwartek 28 stycznia. Okazanie negatywnego wyniku testu antygenowego wykonanego na minimum cztery godziny przed odlotem to wymóg, który został wprowadzony przez Królestwo Niderlandów.

Obiekt zlokalizowany jest w należącym do Polskiego Holdingu Hotelowego hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport, który znajduje się bezpośrednio przed budynkiem strefy odlotów Terminalu Lotniska Chopina. Wejście do MPP znajduje się po prawej stronie od głównego wejścia do hotelu, na wprost Terminala A Lotniska Chopina.

Cena testu antygenowego wynosi 200 zł. Preferowana jest płatność kartą. Wynik uzyskiwany jest po 20 minutach. Zaświadczenie z wynikiem wydawane jest w języku angielskim. Z kolei test RT-PCR kosztuje 520 złotych i wynik jest dostępny po 24 godzinach. Każdy pozytywny wynik będzie zgłaszany do Państwowej Inspekcji Sanitarnej.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotnisko Chopina
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony