Partner serwisu

Dreamlinery PLL LOT pojawią się ponownie w Kolombo

Rafał Dybiński 25.10.2021

Dreamlinery PLL LOT pojawią się ponownie w Kolombo
fot. Piotr Bożyk
Polskie Linie Lotnicze LOT wznawiają długodystansowe połączenie z Warszawy na Sri Lankę – wynika z systemu rezerwacji narodowego przewoźnika znad Wisły. Pierwszy rejs do Kolombo zaplanowano 7 grudnia bieżącego roku. Trasa będzie realizowana trzy razy w tygodniu. 
Wylot z Lotniska Chopina zaplanowano na godz. 16:20 we wtorki, piątki oraz niedziele. Lądowanie w Kolombo przewidziano o godz. 6:05 lokalnego czasu następnego dnia. Lot potrwa w sumie dziewięć godzin i kwadrans.

Rejs powrotny wystartuje o godz. 8:05 lokalnego czasu w poniedziałki, środy oraz soboty. Obsługujący długodystansowe połączenie boeing 787-8 Dreamliner dotrze do stolicy Polski o godz. 13:40. Lot w tym przypadku potrwa dziesięć godzin i pięć minut.PLL LOT w poniedziałek rano poinformowały również o powrocie na trasę Warszawa – Charków. Połączenie na Ukrainę będzie realizowane w okresie świąteczno-noworocznym, trwającym do 24 stycznia. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.

Narodowy przewoźnik zwiększy natomiast od listopada liczbę rejsów między Katowicami oraz Warszawą. Pasażerowie podróżujący z Górnego Śląska do stolicy kraju będą mieć do dyspozycji już dziewiętnaście lotów w tygodniu. Wszystkie będą obsługiwane bombardierami Q400 Dash. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony