Partner serwisu

Delta dostarczy towary pilnej potrzeby na całym świecie

Rafał Dybiński 20.03.2020

Delta dostarczy towary pilnej potrzeby na całym świecie
fot. Piotr Bożyk
Delta Cargo poinformowały w oficjalnym komunikacie, że rozpoczynają operacje czarterowe, aby zapewnić bezpieczny transport pilnych towarów dla klientów na całym świecie.
Specjalne rejsy przewoźnika będą odbywać się z trzynastu miejsc w Stanach Zjednoczonych. Zaangażowane w akcje są kolejno: port lotniczy Nowy Jork-John F. Kennedy'ego, port lotniczy Chicago-O'Hare, port lotniczy San Francisco, port lotniczy Seattle-Tacoma, port lotniczy Honolulu, port lotniczy Los Angeles, port lotniczy Atlanta – Hartsfield-Jackson, port lotniczy Waszyngton-Dulles, port lotniczy Newark-Liberty, port lotniczy Dallas-Fort Worth, port lotniczy Detroit, port lotniczy Boston oraz port lotniczy Miami. Towary pilnej potrzeby dotrą do 70 międzynarodowych lotnisk docelowych.

"Dbanie o naszych klientów jest w centrum wszystkiego, co robimy i pozostaje naszym priorytetem, gdy nawigujemy w czasach zmian" – zaznaczył przewoźnik w oświadczeniu opublikowanym na oficjalnej stronie Delta Air Lines, które posiadają w swojej flocie aż 913 samolotów, oferujących trasy do 325 destynacji.

"Zdajemy sobie sprawę, że nasze globalne łańcuchy dostaw potrzebują wsparcia w wysyłaniu niezbędnych towarów do przedsiębiorstw i społeczności w momencie rozprzestrzenia się . W odpowiedzi na klientów korporacyjnych, którzy powiedzieli nam, że potrzebują pomocy w transporcie ładunków w czasach niepewności i zmian, Delta Cargo rozpoczyna operacje czarterowe, aby zapewnić bezpieczny i niezawodny transport towarów klientów na całym świecie" - dodano w komunikacie.

– Służba naszym klientom i społecznościom, w których żyjemy i dla których pracujemy jest częścią DNA Delta – podkreślił Shawn Cole, wiceprezes Delta Cargo. – Oferowanie klientom nowych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw za pośrednictwem Delta Cargo jest dla nas jedną z możliwości zapewnienia wsparcia, które nasi klienci mówią nam, że potrzebują w tym bezprecedensowym środowisku biznesowym – podsumował Cole.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
COVID. Epidemia koronawirusa z Wuhan a lotnictwo