Partner serwisu

Delta Air Lines zaoferują latem więcej lotów na Alaskę

Rafał Dybiński 21.03.2021

Delta Air Lines zaoferują latem więcej lotów na Alaskę
fot. Piotr Bożyk
Delta Air Lines zwiększą tego lata liczbę obsługiwanych połączeń na Alaskę – poinformował przewoźnik z Atlanty w oficjalnym komunikacie. Trzecia co do największych linii lotniczych Stanów Zjednoczonych wzmocni oferowanie nie tylko do Anchorage i Fairbanks, ale sezonowo również do Juneau, Ketchikan i Sitka. 
Przewoźnik z Atlanty poleci od 5 maja codziennie z Salt Lake City do największego miasta Alaski. Dodatkowo od 19 czerwca rozkład na tej trasie wzbogaci drugi rejs, także z Utah będzie można przemieścić się dwa razy na dobę. Delta Air Lines będą jedynym krajowym operatorem lotów na tym odcinku.

Anchorage zyska również od 5 maja codzienne połączenie ze stolicą stanu Georgia. Rejsy będą realizowane za pomocą boeingów 767-300ER. Od 19 czerwca już siedem razy na dobę będzie można przemieścić się do największego miasta Alaski z Seattle, a od 5 maja trzy razy dziennie z Minneapolis. Od 28 maja w każdy weekend będzie można dodatkowo dolecieć do Anchorage jeszcze z Detroit, Los Angeles i nowojorskiego portu JFK.

Fairbanks i Salt Lake City także od 5 maja połączą codzienne loty odrzutowcami Delta Air Lines. Od 19 czerwca ośrodek ze środkowej Alaski zyska także dodatkowy codzienny rejs z Seattle. Na tym odcinku pasażerowie będą mogli w ten sposób polecieć trzy razy na dobę samolotami przewoźnika z Atlanty. Do dwóch lotów dziennie wzrośnie natomiast obsługa trasy z Minneapolis do Fairbanks.

Listę nowych połączeń uzupełnią sezonowe usługi z Seattle do Juneau, Ketchikan i Sitka. Rejsy z największego miasta stanu Waszyngton do administracyjnej stolicy Alaski będą realizowane boeingami 737-800, natomiast do pozostałych dwóch destynacji Embraerami 175.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony