Partner serwisu

Czwarta trasa ANZ do USA. Dreamlinerem między Auckland i Houston

Rafał Dybiński 28.05.2022

Czwarta trasa ANZ do USA. Dreamlinerem między Auckland i Houston
fot. Air New Zealand / Facebook
Linie lotnicze Air New Zealand wznowią od 5 lipca regularne rejsy między Auckland i Houston - informuje serwis "Aviacionline".
Transpacyficzne połączenie obsłużą boeingi 787-9. Dreamlinery tej wersji w malowaniu narodowego przewoźnika Nowej Zelandii mogą zabrać na pokład 275 pasażerów.

Szerokokadłubowiec amerykańskiego producenta połączy Auckland i Houston trzy razy w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki, czwartki i niedziele.

Wyloty z największego miasta Nowej Zelandii zaplanowano o godz. 19:45 lokalnego czasu. Przylot do jednego z najważniejszych ośrodków Teksasu przewidziano na godz. 16:20. Rejs powrotny z Houston wystartuje o godz. 21:55 i dotrze do Auckland o godz. 5:55 lokalnego czasu. Do dyspozycji pasażerów będzie więc dostępnych 825 miejsc w jedną stronę w każdym tygodniu.

Houston wróci do sieci destynacji Air New Zealand po 28 miesiącach przerwy. Dzień wcześniej, czyli 4 lipca, szerokokadłubowiec przewoźnika z południowej półkuli zainauguruje także loty do Honolulu na Hawajach. Houston będzie więc czwartą destynacją narodowych linii lotniczych Nowej Zelandii w Stanach Zjednoczonych. Wcześniej bowiem wznowiono rejsy Dreamlinerami większej wersji do Los Angeles i San Francisco w Kalifornii.

Air New Zealand jesienią doda do rozkładu lotów kolejne dwie transpacyficzne trasy do USA. Na wrzesień zaplanowano inauguracyjny rejs do Nowego Jorku, natomiast w październiku boeing 787-9 przewoźnika z południowej półkuli po raz pierwszy po pandemii wyląduje w Chicago.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony