Partner serwisu

Cztery nowe trasy Wizz Air z Włoch. Dwie do Maroka

Rafał Dybiński 23.07.2021

Cztery nowe trasy Wizz Air z Włoch. Dwie do Maroka
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Wizz Air uruchomią cztery nowe trasy z Włoch. Dwa największe miasta tego kraju, czyli Rzym i Mediolan, zyskają bezpośrednie połączenie z hiszpańską Gran Canarią.
Dwie nowe trasy niskokosztowca z Europy Środkowo-Wschodniej dotrą do Maroka. Casablanca będzie nową destynacją z Bolonii, natomiast Marrakesz dołączy do listy kierunków ze stolicy Lombardii.

Port Mediolan-Malpensa, podobnie jak lotnisko Rzym-Fiumicio, zaoferują natomiast klientom linii lotniczych z Węgier rejsy na Wyspy Kanaryjskie. Na słynny archipelag na Oceanie Atlantyckim będzie można przemieścić się dwa razy w tygodniu (czwartki i niedziele) zarówno ze stolicy Włoch, jak i największego miasta Lombardii. Również dwa razy w tygodniu, ale w środy i niedzielę, połączona zostanie z Bolonia z Casablanką.

Najczęściej zaplanowano rejsy z portu Mediolan-Malpensa do Marrakeszu. Trasa do historycznej stolicy imperium Almohadów i Saadytów, której medyna jest wpisana na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO, będzie realizowana cztery razy w tygodniu, a konkretnie we wtorki, czwartki, soboty i niedziele.

Wcześniej Wizz Air zapowiedziały opóźnienie do sezonu letniego w 2022 roku uruchomienia nowej bazy w Cardiff. Tani przewoźnik z Węgier miał pierwotnie wystartować z nowymi połączeniami z największego miasta Walii już 30 lipca bieżącego roku. Na przeszkodzie stanęły się utrzymujące się ograniczenia w podróżowaniu na terenie Wielkiej Brytanii oraz w kilku krajach Europy. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony