Partner serwisu

Cztery nowe trasy Wizz Air z Warszawy

Rafał Dybiński 04.08.2022

Cztery nowe trasy Wizz Air z Warszawy
fot. Wizz Air
Linie lotnicze Wizz Air uruchomią cztery nowe trasy z Warszawy. Stolica Polski zyska bezpośrednie rejsy do Bilbao i Walencji w Hiszpanii, a także do włoskiej Wenecji oraz jordańskiej Akaby.
Trzy z nowych połączeń z lotniska Chopina zostanie zainaugurowanych w połowie grudnia bieżącego roku. Wyjątkiem będzie największe miasto Kraju Basków, dokąd niskokosztowiec z Węgier zacznie latać od marca przyszłego roku. Bilety są już dostępne od 24,99 euro. 

Wizz Air zbazują do obsługi nowych tras kolejnego odrzutowca w stolicy Polski. Tym samym na lotnisku Chopina stacjonować będzie już dziewięć samolotów taniego przewoźnika z Europy Środkowo-Wschodniej.

Niskokosztowiec z Węgier w bieżącym sezonie letnim realizuje loty do 54 miejsc docelowych z Warszawy. Do piętnastu z tych destynacji latają również Polskie Linie Lotnicze LOT.

Wyloty do Walencji zaplanowano w poniedziałki i piątki, począwszy od 12 grudnia. Odrzutowiec Wizz Air odleci z Warszawy o godz. 15:25 i dotrze nad Morze Śródziemne o godz. 18:50. Podróż potrwa dokładnie trzy godziny i 25 minut. Rejs powrotny wystartuje o godz. 19:30 i wyląduje na lotnisku Chopina o godz. 22:50. Podróż potrwa w tym przypadku dokładnie trzy godziny i dwadzieścia minut. 

Wyloty do Akaby zaplanowano z kolei na wtorki oraz soboty, począwszy od 13 grudnia. Odrzutowiec Wizz Air odleci z Warszawy o godz. 6:10. Lądowanie przewidziano na godz. 10:20 lokalnego czasu. Podróż potrwa dokładnie cztery godziny i dziesięć minut. Rejs powrotny wystartuje o godz. 11:55 i wyląduje na Lotnisku Chopina o godz. 15:15. Podróż potrwa w tym przypadku cztery godziny i dwadzieścia minut. 

Wyloty do Wenecji zaplanowano natomiast na środy oraz niedziele, począwszy od 14 grudnia. Odrzutowiec Wizz Air odleci z Warszawy o godz. 17:35. Lądowanie przewidziano na godz. 19:35 lokalnego czasu. Podróż potrwa dokładnie dwie godziny. Rejs powrotny wystartuje o godz. 20:10 i wyląduje na lotnisku Chopina o godz. 22:05. Podróż potrwa w tym przypadku jedną godzinę i 55 minut. 

Wreszcie wyloty do Bilbao zaplanowano na wtorki oraz soboty, począwszy od 28 marca 2023 roku. Odrzutowiec Wizz Air odleci z Warszawy o godz. 7:10. Lądowanie przewidziano na godz. 10:30. Podróż potrwa dokładnie trzy godziny i dwadzieścia minut. Rejs powrotny wystartuje o godz. 11:05 i wyląduje na lotnisku Chopina o godz. 14:20. Podróż potrwa w tym przypadku trzy godziny i kwadrans. 

Wcześniej informowaliśmy, że linie lotnicze Wizz Air uruchomią jesienią rejsy z Warszawy i Budapesztu do Funchal na Maderze. Portugalska wyspa na Oceanie Atlantyckim będzie obsługiwana ze stolic Polski oraz Węgier dwa razy w tygodniu. Inauguracyjne loty zaplanowano na niedzielę 30 października. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotnisko Chopina
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony