Partner serwisu

Cztery nowe trasy Wizz Aira. Kijów i Bari zyskają loty do Abu Zabi

Rafał Dybiński 12.05.2021

Cztery nowe trasy Wizz Aira. Kijów i Bari zyskają loty do Abu Zabi
fot. Wizz Air Abu Zabi
Ukraiński Kijów, włoskie Bari oraz Salala i Maskat w Omanie znalazły się na liście czterech nowych destynacji Wizz Aira z portu lotniczego Abu Zabi – poinformował w oficjalnym komunikacie tani przewoźnik z Węgier.
– Cieszymy się, że możemy zaoferować podróżnym nowe trasy i możliwości odkrywania nowych miejsc. Nasi klienci będą oszołomieni piękną architekturą znajdującą się w każdym zakątku Kijowa, bogactwem historii i wspaniałymi plażami w Bari oraz przyrodą i różnorodnym krajobrazem w Omanie – zachęca do powietrznych rejsów Kees Van Schaick, dyrektor zarządzający Wizz Air Abu Dhabi.

Niskokosztowiec z Europy Środkowej dwa z czterech nowych połączeń zainauguruje 1 lipca. Od tego dnia w każdy wtorek, czwartek i sobotę będzie można przemieścić się z Abu Zabi do Kijowa i Maskatu. Dwie doby później do stolic Ukrainy i Omanu dołączy również Salala. Do trzeciego co do największych miast kraju z południa Półwyspu Arabskiego będzie można dolecieć ze stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich w czwartki oraz soboty.

Listę nowych połączeń z Abu Zabi zamknie najpóźniej Bari. Na południe Półwyspu Apenińskiego będzie można przemieścić się we wtorki oraz soboty, począwszy od 21 września.

Wizz Air obsługują aktualnie ze stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich rejsy do 22 destynacji. Kolejne zostaną dodane do rozkładu lotów w najbliższych miesiącach.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony