Partner serwisu

Więcej rejsów Flyr w Europie. Barcelona i Berlin dostępne z Oslo

Rafał Dybiński 08.11.2021

Więcej rejsów Flyr w Europie. Barcelona i Berlin dostępne z Oslo
fot. Flyr
Barcelona, Berlin, Bruksela i Gran Canaria dołączą do rozkładu rejsów Flyr z Oslo w najbliższych miesiącach – poinformował nordycki przewoźnik w oficjalnym komunikacie.
Bilety na nowe trasy są już dostępne w systemie rezerwacji nowych linii lotniczych z Norwegii. - Otrzymaliśmy wiele zapytań od naszych klientów w sprawie połączeń do Barcelony, Berlina i Brukseli. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że będziemy obsługiwać wymienione wszystkie trzy kierunki do tych ekscytujących miast Europy - podkreślił Thomas Ramdahl, dyrektor ds. sprzedaży nordyckiego przewoźnika.

Flyr rozpocznie rejsy na Gran Canarię od 14 grudnia. Początkowo dostępne będą dwa loty w tygodniu w tym kierunku, ale od stycznia ich liczba wzrośnie do trzech w tygodniu. Od 27 marca podróżni z Oslo zyskają połączenia do Barcelony i Berlina, a od 6 maja do Brukseli. Ich częstotliwość nie jest jeszcze znana.

Nowy przewoźnik z Norwegii aktualnie operuje na krajowych trasach do Bergen, Bodoe, Narwiku, Stavanger, Tromsoe i Trondheim. Poza tym od sierpnia lata również do Alicante, Malagi oraz Nicei. Siatkę międzynarodowych połączeń rozszerzono później jeszcze o Kopenhagę, Paryż i Rzym.

W zimowym rozkładzie rejsów Flyr ze stolicy Norwegii pojawiły się dodatkowo Bergamo, Genewa, Grenoble i Salzburg. Skandynawski przewoźnik uruchomił również kolejną krajową trasę Trondheim-Tromsoe i międzynarodową Bergen-Alicante.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony