Partner serwisu

Cztery nowe połączenia Ryanaira z Poznania

Redakcja/inf. pras. 07.07.2021

Cztery nowe połączenia Ryanaira z Poznania
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair ogłosiły post-covidowy rozkład rejsów z Poznania na lato 2021 roku. Przewoźnik z Irlandii będzie realizował ponad 50 lotów tygodniowo w 22 kierunkach, w tym czterech nowych. Do listy destynacji ze stolicy Wielkopolski dołączyły bowiem Birmingham, Lwów, Pula i port Wenecja-Treviso.
- Odbudowa ruchu lotniczego przez linie lotnicze Ryanair z Poznania, to najważniejszy sygnał nie tylko dla lotniska, ale przede wszystkim dla mieszkańców regionu spragnionych wakacyjnego odpoczynku. To sygnał dla ruchu turystycznego, z i do Wielkopolski, przeżywającego bardzo trudne chwile związane z pandemią COVID-19. Tak duża i elastyczna oferta linii Ryanair buduje pozycję naszego lotniska, jako lotniska pierwszego wyboru dla Wielkopolan. Warunki bezpieczeństwa, takie jak nigdy dotąd, zarówno w samolotach, jak i na lotnisku, 22 trasy, a w tym cztery nowości to dowód, że możemy patrzeć z optymizmem na lato ’21. Teraz czas na lotnicze wakacje prosto z Poznania - podkreślił Grzegorz Bykowski, wiceprezes zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica. 

- Szczyt sezonu letniego jest tuż za rogiem, a program szczepień nabrał tempa, więc z radością oficjalnie ogłaszamy więc nasz wakacyjny post-covidowy program lotów z Poznania z 22 trasami łącznie i czterema nowościami, którymi są Birmingham, Lwów, Pula i Wenecja-Treviso. Klienci mogą teraz rezerwować loty na zasłużony wypoczynek, wiedząc, że jeśli ich plany ulegną zmianie, będą mogli bezpłatnie dwukrotnie przesunąć datę podróży aż do grudnia 2021 roku. Żeby uczcić oficjalne rozpoczęcie sezonu wakacyjnego i ogłoszenie post-covidowego rozkładu lotów z Poznania, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podroż do końca października 2021 roku - dodał Michał Kaczmarzyk, prezes Buzz, linii lotniczych, wchodzącej w skład Grupy Ryanair. 

Wcześniej linie lotnicze z Zielonej Wyspy zapowiedziały uruchomienie późną jesienią bieżącego roku międzykontynentalnego połączenia z Krakowa do Agadiru. Trasa do miasta położonego w południowym Maroku będzie realizowana raz w tygodniu, a konkretnie w niedziele. Inaugurację rejsów nad Ocean Atlantycki zaplanowano na 31 października. Tani przewoźnik z Irlandii ogłosił również dwie nowe trasy z Polski do Helsinek. Połączenie do stolicy Finlandii zyskają Poznań i port w podwarszawskim Modlinie. W sumie będzie to sześć lotów w tygodniu. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony