Partner serwisu

Cztery kolejne trasy Wizz Air z Polski. Trzy nowe kierunki z Wrocławia

Redakcja/inf. pras. 06.04.2022

Cztery kolejne trasy Wizz Air z Polski. Trzy nowe kierunki z Wrocławia
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły w środę dodanie czterech nowych tras do siatki połączeń z Polski. Trzy z nich będą dostępne z Wrocławia, a jedna z Warszawy.
Wizz Air oferują aktualnie 195 tras do 27 krajów z dziesięciu lotnisk w Polsce. Od 1 czerwca podróżni wybierający się ze stołecznego Lotniska Chopina zyskają rejsy do Kopenhagi. Rejsy do stolicy Danii zaplanowano pięć dni w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki, środy, czwartki, piątki oraz niedziele. Ceny biletów rozpoczynają się od 89 złotych.

Z kolei od 1 sierpnia z największego miasta Dolnego Śląska będzie można przemieścić się do Barcelony i Tirany. Rejsy do stolic Katalonii oraz Albanii zaplanowano dwa razy w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki oraz piątki. Ceny biletów rozpoczynają się również od 89 złotych.

Od 2 sierpnia wyruszy jeszcze z Wrocławia pierwszy odrzutowiec niskokosztowca z Węgier na grecką wyspę Rodos. Rejsy nad Morze Egejskie zaplanowano dwa razy w tygodniu, a konkretnie we wtorki oraz soboty. Ceny biletów w przypadku tego kierunku rozpoczynają się od 119 złotych.

– Wakacje nadchodzą wielkimi krokami. Tym samym, z radością ogłaszamy rozszerzenie naszej polskiej siatki połączeń, dodając cztery nowe trasy. Kierunki takie jak Tirana, Barcelona czy Rodos wzbogacają naszą ofertę z wrocławskiego lotniska i wierzymy, że staną się inspiracją dla tegorocznych wakacji naszych pasażerów. Z kolei Kopenhaga z Warszawy wzbogaci naszą ofertę z Lotniska Chopina, a częstotliwość lotów, pięć razy w tygodniu, zapewni komfort i dostępność dla wszystkich: zarówno dla osób wyjeżdzających w celach biznesowych, jak i poszukiwaczy przygód wybierających Skandynawię za cel podróży – podkreśliła Paulina Gosk, menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony