Partner serwisu

Cztery Boeingi 767-300BCF wzmocnią flotę DHL Express

Rafał Dybiński 23.07.2020

Cztery Boeingi 767-300BCF wzmocnią flotę DHL Express
fot. Boeing Media
Flota DHL Express powiększy się o cztery frachtowce Boeinga 767-300BCF – poinformowano w oficjalnym komunikacie producenta z Chicago.
Firma oferująca usługi w branży logistycznej, zatrudniająca 380 tys. pracowników w ponad 220 krajach na całym świecie, modernizuje flotę przeznaczoną do długodystansowych i międzykontynentalnych tras, aby latać bardziej ekologicznie i ekonomicznie. Samoloty Boeinga są konfigurowane z pasażerskich na towarowe, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi DHL Express.

– Cieszymy się, że wprowadzimy dodatkowe frachtowce B767 do naszej floty. Od wielu lat korzystamy z wersji 767-300F i czekamy z niecierpliwością na kolejne cztery 767-300BCF – przyznał Geoff Kehr, wiceprezes Global Air Fleet Management DHL Express. – Ten sprawdzony typ frachtowca jest wszechstronny i przybliża nas do celów zawartych w Strategii 2025, gwarantując najwyższą jakość naszych klientów – podkreślił Kehr.

Rodzina dwusilnikowego B767 szczyci się najniższymi kosztami eksploatacji oraz najlepszym stosunkiem ładowności do masy, umożliwiając liniom lotniczym rozwijanie nowych opcji na rynkach długodystansowych i regionalnych. 767-300BCF ma praktycznie taką samą pojemność, jak frachtowiec 767-300F, który może zabrać około 50 ton ładunku na odległość nawet 5556 km.

– Frachtowiec B767, niezależnie od tego, czy jest to opcja produkcyjna, czy skonfigurowana, oferuje niezrównane połączenie pojemności i możliwości, a także doskonałą ekonomikę. Cieszymy się, że DHL wybrał nasze samoloty do optymalizacji swoich działań – dodał Ihssane Mounir, starszy wiceprezes Boeinga ds. sprzedaży i marketingu.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Flota
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony