Partner serwisu

Czech Airlines polecą codziennie między Pragą i Moskwą

Rafał Dybiński 26.08.2021

Czech Airlines polecą codziennie między Pragą i Moskwą
fot. Czech Airlines
Linie lotnicze Czech Airlines zwiększą częstotliwość rejsów na trasie między Pragą i Moskwą - poinformował w oficjalnym komunikacie przewoźnik z Europy Środkowej.
Od 6 września loty między stolicami Czech oraz Rosji będą realizowane już codziennie. Rejs OK894 odleci z Pragi o godz. 10:15 i dotrze do portu Moskwa-Szeremietiewo o godz. 14:00 lokalnego czasu. Lot potrwa w sumie 165 minut.

Rejs powrotny OK895 wystartuje natomiast z największego lotniska stolicy Rosji o godz. 14:50 lokalnego czasu. Lądowanie nad Wełtawą przewidywane jest na godz. 16:35. Lot potrwa także 165 minut.

Restrukturyzujące się Czech Airlines oprócz połączenia do Moskwy realizują aktualnie również rejsy pasażerskie do Amsterdamu, Barcelony, Bejrutu, Brukseli, Budapesztu, Bukaresztu, Frankfurtu nad Menem, Goeteborga, Kijowa, Kopenhagi, Koszyc, Madrytu, Mediolanu, Odessy, Paryża Rejkiawiku, Rzymu, Stuttgartu i Sztokholmu. Ponadto latają również na Maltę.

Odchudzona flota Czech Airlines składa się obecnie tylko z pięciu samolotów: trzech ATR-ów 72-500, jednego airbusa A319 oraz jednego A320. Walczący o przetrwanie przewoźnik anulował latem swoje zamówienia na siedem wąskokadłubowych Airbusów nowej generacji: A220-300 oraz A321XLR.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony