Partner serwisu

Cyprus Airways pojawią się od września na Heathrow

Rafał Dybiński 24.07.2021

Cyprus Airways pojawią się od września na Heathrow
fot. Cyprus Airways
Linie lotnicze Cyprus Airways uruchomią od 10 września codzienne rejsy z Larnaki do portu Londyn-Heathrow. Ceny biletów rozpoczynają się od 119 euro na loty do stolicy Anglii oraz od 92 funtów w kierunku Wyspy Afrodyty.
Obecnie w Wielkiej Brytanii mieszka około 300 tys. Cypryjczyków, a Londyn jest domem dla dużej społeczności z tego kraju basenu Morza Śródziemnego. Trudno więc się dziwić decyzji nowych zarządzających przewoźnika, który został niedawno przejęty przez SJC Group. 

Zarejestrowana na Malcie firma prowadzi działalność również na Bliskim Wschodzie i Afryce, obejmującą loty komercyjne śmigłowcami i obsługę techniczną. SJC Group utrzymuje również flotę prywatnych samolotów do świadczenia usług ratowniczych w odległych częściach świata. Firma jest także dostawcą systemów przeciwpożarowych, bezpieczeństwa i ochrony na Malcie. 

Cyprus Airways, które wcześniej stawiały na sezonowe połączenia, realizują aktualnie rejsy do Bejrutu, Salonik, Heraklionu, Skiatos, Prewezy, Pragi, Moskwy, Sankt Petersburga, Tel Awiwu i na Maltę. Trasa do Londynu będzie jedenastą w ofercie przewoźnika. Jego flota składa się z dwóch airbusów A319-100. Każdy z odrzutowców może zabrać na pokład 144 pasażerów. 

– Nie możemy się już doczekać rejsów na Heathrow i powitania większej grupy Cypryjczyków w Londynie. Nasze nowe połączenie wzmocni i tak silne więzi, którymi od lat szczycą się Wielka Brytania z Cyprem. Poza tym podróżni przybywający z Londynu będą mogli również skorzystać z naszych tras do Grecji, Rosji czy na Bliski Wschód – podkreślił George Mavrocostas, prezes Cyprus Airways. 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony