Partner serwisu

Corendon Airlines zaoferują z Polski rejsy do Egiptu, Grecji i Turcji

inf. pras 02.11.2021

Corendon Airlines zaoferują z Polski rejsy do Egiptu, Grecji i Turcji
fot. Corendon Airlines
Linie lotnicze Corendon Airlines są usatysfakcjonowane sezonem letnim 2021 i skupiają się obecnie na połączeniach z polskich portów w sezonie letnim 2022 roku. Przewoźnik z Azji Mniejszej zaoferuje wówczas polskim turystom rejsy do Turcji, Grecji oraz Egiptu.
Corendon Airlines w minionym letnim sezonie zawoziły polskich turystów z Warszawy, Katowic, Poznania i Wrocławia do tureckiej Antalyi nad Morzem Śródziemnym. W przyszłym sezonie przewoźnik z Azji Mniejszej będzie oferował połączenia, oprócz wspomnianej Tureckiej Riwiery, również na greckie wyspy, Kretę wraz z Rodos, a także do egipskiej Hurghady.

 – Nasze linie przeznaczą ponad 110 tys. miejsc w  samolotach na połączenia z Polski  – deklaruje Alpaslan Ünsal, przedstawiciel handlowy Corendon Airlines na rynek polski.  – Jednocześnie pragnę zaznaczyć, że liczba ta ulegnie zwiększeniu  – dodał Ünsal.

Corendon Airlines w 2021 roku przewoziły swoich pasażerów w Europie i Turcji 27 boeingami 737-800. Linie lotnicze z Azji Mniejszej w przyszłym roku zaoferują rejsy z 65 krajów już 50 samolotami Boeing 737-800. To pozwoli przewieźć dziesięć milionów pasażerów.

Połączenia z Polski na sezon lato 2022 przedstawiają się następująco:

ANTALYA

Warszawa i Katowice w każdą środę i sobotę
Poznań i Wrocław w każdą sobotę

HURGHADA
Warszawa i Katowice w każdy czwartek

HERAKLION
Warszawa i Katowice w każdą środę i niedzielę

RODOS
Katowice w każdy piątek.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony