Partner serwisu

Corendon Airlines utrzymają zimą połączenia z Polski do Turcji

Redakcja/inf. pras. 07.09.2021

Corendon Airlines utrzymają zimą połączenia z Polski do Turcji
fot. Corendon Airlines
Linie lotnicze Corendon Airlines poinformowały w oficjalnym komunikacie o kontynuowaniu w najbliższym sezonie zimowym połączeń między Polską i Turcją. Antalya pozostanie w ten sposób miejscem docelowym rejsów przewoźnika z Azji Mniejszej z lotnisk w Katowicach i Warszawie. 
Połączenia Corendon Airlines między Turcją i Polską w sezonie zimowym rozpoczną się 6 listopada 2021 roku i potrwają do 30 kwietnia 2022 roku.

Sezon lato 2021, pomimo nadal wielu ograniczeń związanych z pandemią, okazał się dużym sukcesem dla przewoźnika z Azji Mniejszej, którego samoloty realizują loty do destynacji wakacyjnych w Europie oraz z Europy do Turcji, zarówno pod turecką, jak i europejską banderą.

Szczególnym powodzeniem cieszyły się rejsy z Warszawy i Katowic do stolicy Riwiery Tureckiej, Antalyi. Przewoźnik z Azji Mniejszej zdecydował się kontynuować połączenia dla klientów, którzy czy to z powodu braku certyfikatu szczepień, czy też z powodu obawy przebywania w zatłoczonych kurortach w szczycie sezonu nie mieli możliwości podróżowania.

– Jesienno-zimowe połączenia dedykujemy nie tylko naszym zaufanym pasażerom. Uwzględniamy także potrzeby grup sportowych, piłkarzy i innych zawodników – wyznał Alpaslan Ünsal, przedstawiciel handlowy przewoźnika z Azji Mniejszej.

Rozkład lotów Corendon Airlines (Polska-Turcja) w sezonie jesień/zima 2021/22:
 • w każdą sobotę WAW - AYT 08:55 - 13:55
 • w każdą sobotę AYT- WAW 07:00 - 07:55
 • w każdą sobotę KTW - AYT 08:50 - 13:55
 • w każdą sobotę AYT - KTW 07:00 - 07:50
 • Podziel się ze znajomymi:
  Komentarze:
  Lotnisko Chopina
  Zobacz też
  Najnowsze wiadomości
  Polecane wiadomości
  Praca
  Bądź na bieżąco:
  © 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
  Pełna wersja strony