Partner serwisu

Corendon Airlines polecą z Rzeszowa do Antalyi

Emilia Derewienko 17.03.2021

Corendon Airlines polecą z Rzeszowa do Antalyi
fot. Piotr Bożyk
Od 2 czerwca linie lotnicze Corendon Airlines połączą Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka z turecką Antalyą. To kolejna, zapowiedziana w ostatnim czasie trasa wakacyjna z rzeszowskiego lotniska.
Jak poinformował Port Lotniczy Rzeszów, od 2 czerwca tego roku linie lotnicze Corendon Airlines uruchomią połączenie ze stolicy Podkarpacia do tureckiego kurortu Antalya. Loty będą realizowane raz w tygodniu – w środy.

Corendon Airlines to przewoźnik z Turcji, powstały w 2004 roku. Na początku lutego informowaliśmy również, że linie lotnicze pojawią się na Lotnisku Chopina jako nowy przewoźnik. Połączą od kwietnia Warszawę z kurortami takimi jak Antalya czy greckimi wyspami Rodos i Kreta. Także z Portu Lotniczego Gdańsk od czerwca będzie można polecieć na Riwierę Turecką samolotami tej linii czarterowej.

Połączenie z Rzeszowa do Antalyi to kolejna trasa w letnim harmonogramie lotów z Podkarpacia. Wczoraj z kolei informowaliśmy o tym, że na lotnisku w Jasionce pojawi się zupełnie nowy przewoźnik – Voyage Air. Od 29 czerwca bułgarskie linie lotnicze będą oferować loty z rzeszowskiego lotniska do Warny.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony