Partner serwisu

Corendon Airlines będą zimą dalej latać z Polski do Turcji

Redakcja/inf. pras. 03.08.2022

Corendon Airlines będą zimą dalej latać z Polski do Turcji
fot. Corendon Airlines
Przewoźnik łączący polskie miasta z malowniczą Antalyą nad Morzem Śródziemnym, który odnotował zakładany sukces w obecnym sezonie lato 2022, postanowił nie zatrzymywać się z końcem września, ogłaszając kontynuowanie połączeń jesienią i zimą.
Corendon Airlines jako linie posiadające swą siedzibę w Antalyi, zarejestrowane również na Malcie jako Corendon Europe, dzięki czemu mogą latać pod banderą europejską, w obecnym sezonie realizują swoje połączenia z Warszawy, Katowic, Gdańska, Poznania, Wrocławia oraz Rzeszowa do tureckiej Antalyi oraz z Katowic do Heraklionu na Krecie.

– Wyniki okazały się dla nas bardzo pomyślne – stwierdził Alpaslan Ünsal, przedstawiciel handlowy Corendona na Polskę. – Miejsca w naszych samolotach były wypełnione na zdecydowanie satysfakcjonującym nas poziomie. Podkreśliło to, że Turcja cały czas jest jednym z ulubionych kierunków Polaków. I to nie tylko jako kierunek ściśle wakacyjny – powiedział Ünsal.

Przewoźnik z Azji Mniejszej po zakończeniu sezonu zimowego 2021/22, w którym realizował przeloty z Warszawy i Katowic do Antalyi raz w tygodniu, był bardzo zadowolony wynikami. – W okresie zimowym przewieźliśmy ponad 10 tys. pasażerów z Polski – podkreślił Alpaslan. – To pokazało, że Antalya cieszy się dużym zainteresowaniem także w zimie – dodał przedstawiciel handlowy Corendona na Polskę.

Antalya może pochwalić się ponad 300 słonecznymi dniami w roku, co sprawia, że jest wymarzoną destynacją niemal przez cały rok. Podczas okresu zimowego w ośrodku sportów zimowych Saklıkent, oddalonym o 60 km od centrum Antalyi, jest możliwość poszusować na nartach lub snowboardzie. Ponadto w całym regionie znajduje się kilkanaście interesujących miast starożytnych m.in. z okresu rzymskiego czy bizantyjskiego, kilka zapierających dech w piersiach kanionów oraz malowniczych jezior, co powoduje, że region Antalyi jest miejscem, które swobodnie odwiedzać można o każdej porze roku.

Corendon Airlines w okresie zimowym, czyli od początku listopada do końca kwietnia, będzie realizował loty w każdą sobotę z Warszawy oraz Katowic do Antalyi. Rezerwacji biletów lotniczych można dokonać za pośrednictwem głównej witryny przewoźnika lub u wybranych organizatorów turystycznych.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony