Partner serwisu

Condor poleci od maja do dwóch miast na Bliskim Wschodzie

Rafał Dybiński 02.03.2021

Condor poleci od maja do dwóch miast  na Bliskim Wschodzie
fot. Condor
Bejrut oraz As-Sulajmanijja to dwie nowe destynacje, które pojawią się wiosną w rozkładzie linii lotniczych Condor – poinformował niemiecki przewoźnik w oficjalnym komunikacie. Oba kierunki na Bliskim Wschodzie będą obsługiwane z portu w Duesseldorfie.
Na 21 maja zaplanowano inaugurację rejsów do stolicy Libanu. Częstotliwość połączenia ustalono na trzy razy w tygodniu, a konkretnie we wtorki, piątki oraz soboty.

Miasto w północno-wschodnim Iraku będzie natomiast obsługiwane od 23 maja. Rejsy do ośrodka z Kurdyjskiego Okręgu Autonomicznego zaplanowano dwa razy w tygodniu, a konkretnie we wtorki oraz piątki. Obie destynacje będą realizowane za pomocą airbusa A320.

– Rozszerzamy nasz rozkład lotów, obejmując dwa bardzo popularne miejsca na Bliskim Wschodzie. Mamy nadzieję, że umożliwimy w ten sposób wielu podróżnym urlop z rodzinami lub przyjaciółmi w Libanie oraz w regionie Kurdystanu w Iraku – podkreślił Ralf Teckentrup, prezes Condora, który od czerwca nie będzie już współpracował z Lufthansą.

Bilety na loty do Bejrutu oraz As-Sulajmanijji można zarezerwować już od 179,99 euro. Dostępne są na oficjalnej stronie wakacyjnego przewoźnika, a także w niektórych biurach podróży oraz u zainteresowanych touroperatorów.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony