Partner serwisu

Condor doleci pod koniec lata do dwóch miast Kanady

Rafał Dybiński 26.07.2021

Condor doleci pod koniec lata do dwóch miast Kanady
fot. Condor
Niemiecki Condor uruchomi pod koniec lata dwie trasy z Frankfurtu nad Menem do Kanady - poinformował czarterowy przewoźnik w oficjalnym komunikacie.
Od 7 września z największego miasta Hesji będzie można przemieścić się do Toronto i Halifax. Rejsy do stolicy prowincji Ontario zaplanowano trzy razy w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki, czwartki i soboty. Loty z kolei do stolicy prowincji Nowa Szkocja będą odbywać się dwa razy w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki i czwartki.

Rozkład rejsów Condora jest dostosowany do rozkładu lotów WestJet, kanadyjskiej linii lotniczej współpracującej z niemieckim przewoźnikiem w Ameryce Północnej. Drugie największe państwo świata otworzy swoje granice dla w pełni zaszczepionych podróżnych z Europy właśnie 7 września. Warunkiem jest jednak zaszczepienie się drugą dawką lub w przypadku niektórych preparatów jedyną wystarczającą (koncernu Johnson & Johnson) na 14 dni przed wylotem do Kanady.

- Nasi klienci długo musieli czekać, aby ponownie móc wybrać się za Atlantyk. Kanada zaprosiła wreszcie wszystkich miłośników podróży po Ameryce Północnej, z czego bardzo się cieszymy. Otrzymaliśmy bowiem w ciągu zaledwie kilku godzin wiele zapytań o nasze rejsy za ocean. Dlatego zdecydowaliśmy zaoferować od września w sumie pięć połączeń w tygodniu z Frankfurtu nad Menem do Kanady - wyjaśnił Ralf Teckentrup, prezes Condora.

Czarterowe linie lotnicze z Niemiec do 26 lipca mają zakaz realizowania rejsów do Chin. To efekt pozytywnych wyników testów na obecność wirusa COVID-19 u dziewięciu pasażerów, podróżujących 27 czerwca z Frankfurtu nad Menem do Xi’an w prowincji Shaanxi. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony