Partner serwisu

Bydgoszcz: Nowe połączenie na Ukrainę i dodatkowe rotacje zimą

Rafał Dybiński 26.10.2021

Bydgoszcz: Nowe połączenie na Ukrainę i dodatkowe rotacje zimą
fot. Port Lotniczy Bydgoszcz
Po ponad półtorarocznej przerwie spowodowanej pandemią, wraca lotnicze połączenie z Portu Lotniczego Bydgoszcz do Portu Lotniczego Kijów-Boryspol.
Połyskujące w słońcu złote kopuły cerkwi, Majdan, Meżyhiria to jedne z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych Kijowa, które dla mieszkańców regionu, od niedzieli 31 października znów będą dostępne na wyciągnięcie ręki.

Rejsy do portu Kijów-Boryspol odbywać będą się na pokładzie boeinga tanich linii lotniczych Ryanair dwa razy w tygodniu. Podróż potrwa niespełna dwie godziny. Samolot do Kijowa odleci w środę o godzinie 17:35 i na miejscu będzie o 20:20 (czasu lokalnego), natomiast rejs powrotny zaplanowany jest na godzinę 20:55 z lądowaniem w Bydgoszczy o 21:50. W niedzielę mieszkańcy Kujaw i Pomorza wylecą do stolicy Ukrainy o godzinie 17:45 i wylądują o 20:30. Niedzielne rejsy powrotne realizowane będą o 21:05, a samolot wyląduje o 22:00. Bilety zaczynają się już od 19 zł za lot w jedną stronę i są dostępne na stronie przewoźnika. – Kolejne połączenie wraca do naszego regionalnego Portu, a to tylko jedna z dobrych informacji na początek sezonu zimowego 2021/2022. Siatka połączeń lotniska Bydgoszcz jest sukcesywnie odbudowywana. Na Kujawy i Pomorze wróciły już niemal wszystkie połączenia lotnicze realizowane przed pandemią koronawirusa – wyznał Tomasz Moraczewski, prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz.– Niepokojąca jest oczywiście rosnąca liczba zakażeń, dlatego cały czas stosujemy i apelujemy do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego. Noszenie maseczek, zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego oraz dezynfekcja dłoni. W interesie wszystkich, zarówno portów lotniczych, przewoźników, a przede wszystkim pasażerów, jest jak najszybszy powrót do lotów w warunkach jakie znamy chociażby z rekordowego dla Portu Lotniczego Bydgoszcz 2019 roku – stwierdził Moraczewski. 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony