Partner serwisu

Bydgoszcz: Marzec lepszy od lutego. 638 podróżnych nad Brdą

Redakcja/inf. pras. 21.04.2021

Bydgoszcz: Marzec lepszy od lutego. 638 podróżnych nad Brdą
fot. Port Lotniczy Bydgoszcz
Port Lotniczy Bydgoszcz obsłużył w marcu 638 podróżnych. Nad Brdą zrealizowano 296 operacji lotniczych – poinformowano w oficjalnym komunikacie.
Statystyki w trzecim miesiącu bieżącego roku są znacznie lepsze od tych z lutego, kiedy to odprawiono jedynie 47 pasażerów. Podróżni przylecieli do Bydgoszczy w marcu samolotami General Aviation, czarterowymi i rejsami regularnymi.

Z końcem poprzedniego miesiąca wznowione zostało połączenie Polskich Linii Lotniczych LOT do Warszawy. Samoloty odlatują z Bydgoszczy w poniedziałki, czwartki i soboty o godzinie 5:35. Rejsy powrotne ze stolicy odbywają się w niedziele, wtorki i piątki o 22:55. Bilety można kupować na oficjalnej stronie narodowego przewoźnika.

Od połowy maja rejsy z bydgoskiego portu na Wyspy Brytyjskie i do Ukrainy planuje też wznowić Ryanair. Irlandzki przewoźnik poleci do portów Londyn-Stansted, Londyn-Luton, Birmingham, Dublin i Kijów-Boryspol. Szczegółowy rozkład i bilety dostępne jest na stronie największych tanich linii lotniczych Europy.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony